Nowe szkolenia z zakresu makijażu permanentnego i kosmetologii estetycznej

Broadway beauty wiadomości 2 (1)Broadway Beauty zaprasza na nowe, profesjonalne szkolenia z zakresu makijażu permanentnego i kosmetologii estetycznej!

Hand Painted to nowość na rynku makijażu permanentnego w Polsce. Wykorzystuje innowacyjne techniki pigmentacji, nacięć oraz nadawania kształtu ustom lub kreskom na oczach. Zabieg wykonywany jest ręczną metodą za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł. Zapewnia  naturalny i długotrwały efekt. Osocze bogatopłytkowe, znane także jako wampirzy lifting, to zabieg, który polega na pobraniu krwi własnej pacjenta, a następnie odwirowaniu w wirówce laboratoryjnej z odpowiednią prędkością i w określonym czasie. Odpowiednio przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego wstrzykuje się do skóry w wybrane miejsca z zastosowaniem techniki mezoterapii igłowej lub liniowo, wzdłuż zmarszczek i fałdów skóry, używając kremu znieczulającego dla pełnego komfortu pacjenta. Po zabiegu skóra jest elastyczna i jędrna, poprawia się ukrwienie, wygładzają się zmarszczki i bruzdy, przyspieszają procesy gojenia.

Broadway Beauty ma swoje siedziby w sześciu największych miastach w Polsce – Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. Już niebawem otwarcie nowych placó- wek w Łodzi i Berlinie.

www.broadwaybeauty.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube