Nowości i premiery na BEAUTY FORUM&SPA

Podczas dziewiątej edycji targów BEAUTY FORUM & SPA  (22‒23.09.2018 r.) w Centrum Targowo-Kongresowym przy ulicy Marsa 56c w Warszawie na czeka na Was mnóstwo nowości i atrakcji.

Na 10 000 metrach kwadratowych setki wystawców zaprezentują swoje innowacyjne produkty oraz nowatorskie rozwiązania z zakresu kosmetyki profesjonalnej i spa. Nowe odkrycia, nowoczesne technologie, najświeższe receptury – wszystko na wyciągnięcie ręki!

 

Nowa formuła kongresu

Kompleksowa oferta edukacyjna Targów BEAUTY FORUM & SPA od lat słynie z wysokiego poziomu merytorycznego, doskonałego grona prelegentów i starannie wyselekcjonowanej tematyki, która idealnie wpisuje się w aktualne trendy i potrzeby profesjonalistów.

Wciąż doskonaląc nasze działania, przygotowaliśmy w tym roku nową formułę Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego. 30 seminariów z najlepszymi wykładowcami zostało podzielonych na 6 bloków tematycznych. Jesteśmy przekonani, że taki podział ułatwi Wam wybór interesujących Was tematów i zapewni najlepszą drogę rozwoju w danej specjalizacji.

BLOKI TEMATYCZNE Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego.

FOOT EXPERT – podologia w praktyce,

HIGH-TECH BEAUTY – nauka i technologia w służbie piękna,

BEAUTY BUSINESS – marketing i zarządzanie w branży beauty,

MAKE-UP & MORE – makijaż, stylizacja brwi i rzęs,

SPA & WELLNESS – holistyczna pielęgnacja zdrowia i urody,

BEAUTY CLASSIC – innowacje w procedurach zabiegowych i recepturach kosmetyków.

 

Harmonogram Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego, opisy wykładów i sylwetki wykładowców znajdziesz na www.beauty-fairs.com.pl.

Nowa strefa dla fanów paznokci!

Dobrze znany wszystkim bywalcom targów MEETING POINT to miejsce, które podczas każdej edycji kipi od emocji i atrakcji. Tutaj, jak co roku odbędą się atrakcyjne prezentacje firmowe oraz ceremonie wręczenia nagród. Podczas 9. targów BEAUTY FORUM & SPA swoją premierę będzie miała nowa strefa wydarzeńNAIL SHOW, odrębna scena poświęcona wyłącznie tematyce hand&nail. Tutaj zapraszamy wszystkich miłośników stylizacji paznokci i pielęgnacji dłoni, którzy pragną uczyć się od najlepszych stylistów i szkoleniowców.

 

Nowe kontakty

Na targach BEAUTY FORUM & SPA masz niebywałą okazję poznać wybitnych specjalistów z branży beauty & spa. Możesz nawiązać obiecujące kontakty biznesowe, czerpać wiedzę od najlepszych znawców branży i zainspirować się kreatywną pracą uczestników mistrzostw i konkursów. Nie przegap finałów i już dziś zapoznaj się z harmonogramem uroczystości wręczenia nagród w poszczególnych konkurencjach na www.beauty-fairs.com.pl

 

Już dziś kup bilet na BEAUTY FORUM & SPA 2018 i zacznij z nami sezon jesienno-zimowy!

Termin: 22-23 września 2018

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe, ul. Marsa 56c, Warszawa

Godziny otwarcia:

22 września 2018 w godz. 9.00 – 18.00

23 września 2018 w godz. 9.00 – 17.00

Przedsprzedaż biletów:

do 19.09.2018

Organizator:

Health and Beauty Media Sp. z o.o.

Tel.: +48 (22) 858 79 55

e-mail: targi@health-and-beauty.com.pl

Informacje: www.beauty-fairs.com.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube