Nowy kompleks saun w Hotelu Bryza Resort & Spa w Juracie

20160324-bryza-jurata-088Hotel Bryza Resort & Spa w Juracie na Półwyspie Helskim odświeżył swoją ofertę rekreacyjną. Od końca marca dla gości dostępna jest nowoczesna strefa saun.

Dzięki modernizacji części pomieszczeń odnowy biologicznej, spa oferuje 3 nowe sauny: saunę suchą, łaźnię parową oraz łaźnię parowo-ziołową wraz z miejscem do wypoczynku, gdzie można uzupełnić płyny, poczytać czasopisma lub orzeźwić ciało kruszonym lodem z misy. Dla wielbicieli tradycyjnego korzystania z sauny suchej, hotel proponuje również wiadro prysznicowe do schładzania ciała po saunie.

Nowa strefa saun została zaprojektowana przez  firmę Thermarium i Schletterer Welness & Spa Design, tę samą, która wykonała projekt całego spa Hotelu Bryza. Firma wykorzystuje najnowsze technologie, które zostały zastosowane również przy realizacji najlepszych spa na świecie (m. in. na statku Queen Mary 2, ośrodku spa and wellness na Seszelach, czy Ischgl w Austrii). Aranżacja sauny suchej nawiązuje do najnowszych trendów projektowania w drewnie. W łaźni parowej odbywają się seanse solne.

Nowością nadmorskiego spa jest sauna parowo-ziołowa, gdzie wykorzystywane są różne zioła, które pod wpływem gorącej 20160324-bryza-jurata-028pary wydzielają przyjemny zapach i dają ukojenie drogom oddechowym. Ogromną rolę w całym kompleksie odgrywa również światło, którego odcień można regulować w zależności od nastroju gości. Design i wnętrze to jedne ze źródeł radości płynącej z kąpieli w saunie.

Poza kompleksem saun goście mają do dyspozycji 2 baseny: większy, z głębokością do 1.90 m, oraz mniejszy, z cieplejszą wodą i hydromasażem. Wokół basenów goście mogą wypoczywać na łożach z baldachimami i delektować się widokiem morskich fal. Goście nastawieni na bardziej aktywny relaks mogą korzystać z siłowni ze sprzętem amerykańskich firm Hoist Gym i Techno Gym. W odróżnieniu od większości hotelowych siłowni, w Hotelu Bryza goście poza sprzętem cardio znajdą również wiele urządzeń i możliwości do ćwiczeń siłowych.

W Hotelu Bryza Resort & Spa korzystanie z kompleksu basenów, nowoczesnej strefy saun i siłowni wliczone jest w cenę pobytu.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube