Nowy obiekt hotelowy spa w Konstancinie

1W styczniu w Konstancinie pod Warszawą otwarte zostało Konstancińskie Centrum Hydroterapii EVA Park Life&SPA. Filozofia obiektu to nowe spojrzenie na uzdrowisko i ukierunkowanie na relaks i najwyższą jakość usług.

W obiekcie znajduje się jedyny na Mazowszu basen mineralno-solankowy, zasilany bezpośrednio z naturalnego źródła solanki wydobywanej z własnego ujęcia z głębokości 1750 m. Na łącznej powierzchni 3826 m2 znalazło się także 27 pokoi hotelowych oraz strefa wellness&spa, gabinety, sale konferencyjne i restauracja Przedwiośnie. Wszystko to w bezpośrednim sąsiedztwie parku uzdrowiskowego i tężni.

2Stawiamy na kompleksowość. Dla dobrego samopoczucia, zdrowia i świetnego wyglądu niezbędne jest holistyczne podejście do potrzeb każdego z naszych gości – stąd współpraca fizjoterapeutów, specjalistów odnowy biologicznej, kosmetologów i dietetyków – to nasz wyróżnik. Do dyspozycji naszych gości oddajemy między innymi centrum modelowania sylwetki oraz szeroki pakiet usług z zakresu kosmetologii. Lubiących aktywny wypoczynek, zapraszamy do korzystania z ulokowanej w obiekcie sali treningowej, w której prym wiedzie między innymi platforma Gravity, umożliwiająca wykonywanie ponad 300 ćwiczeń i pomagająca nie tylko we wzmocnieniu mięśni, ale także stanowiąca niezbędny element w procesie kształtowania sylwetki – mówi Magdalena Czarnota, kierownik strefy wellness&spa.

Ważną rolę w nowym obiekcie odgrywa także restauracja. Szef kuchni Łukasz Konik postawił na autorskie menu, charakteryzujące się nowym spojrzeniem na tradycyjne produkty. Różne techniki gotowania oraz otwartość na potrzeby dietetyczne gości to niewątpliwy wyróżnik miejsca. W kuchni znajduje się też specjalne stanowisko do przygotowywania potraw zgodnych z zasadami diety bezglutenowej.

3Doskonały smak może być atrybutem również kuchni dietetycznej. Przedwiośnie to swoista mieszanka smaków i oferty. EVA Park Life&Spa, to nowe spojrzenie na uzdrowisko. Miejsce nastawione na relaks i najwyższą jakość usług. Reasumując – nieważne, co moi goście wybiorą z menu, w potrawie tej znajdą doskonały smak i najwyższą jakość – mówi Łukasz Konik.

Obok zrealizowanego już projektu EVA Park Life&SPA zarząd uzdrowiska planuje
w przyszłym roku oddanie do użytku Szpitala Rehabilitacji Kardiologicznej i Neurologicznej.

www.evapark.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube