Nowy salon Kandara w OVO Wrocław

kamilczaja.com

Jeszcze tej jesieni otwarty zostanie trzeci już wrocławski salon urody i spa Kandara. Tym razem mieścić się będzie nowoczesnym, nowo wybudowanym kompleksie architektonicznym OVO Wrocław. Wraz z centrum fitness Holmes Place stworzy ekskluzywną strefę Health & Beauty.

Kandara to ekskluzywne salony urody działające we Wrocławiu. Marka oferuje szeroki zakres zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i kosmetologicznych.

Koncepcja i architektoniczna forma OVO, przypominająca kroplę wody, spowodowały, że zdecydowaliśmy się na otwarcie tu naszego nowego salonu. OVO Wrocław kreuje standardy dla najbardziej wymagających, dlatego doskonale wpisuje się w strategię rozwoju naszej marki. Słowo „Kandara” w staroindyjskim oznacza świątynię, szczególne miejsce, w którym można odzyskać harmonię i zgłębić tajniki doskonałości – mówi Agata Wendzonka, właścicielka salonu.

Kandara_2Jak będzie wyglądał nowy salon Kandara? Na powierzchni 160 m2 powstanie elegancka recepcja wraz z wygodną poczekalnią dla gości spa, pięć przestronnych gabinetów do masażu i zabiegów pielęgnacyjnych, gabinet do zabiegów dla dwojga, duży gabinet manicure oraz osobny do zabiegów pedicure.

OVO Wrocław to spójny kompleks z apartamentami, biurami oraz hotelem DoubleTree by Hilton, zaprojektowany przez prestiżową paryską pracownię GSArch. Z zewnątrz budynek przypomina kroplę wody.

www.kandara.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube