Odmładzanie last minute

Początek wiosny sprzyja poszukiwaniu rozwiązań gwarantujących natychmiastowy efekt. Czy istnieje magiczna pigułka młodości? Jakie zabiegi zaoferować klientkom, aby wyszły zadowolone z salonu już po pierwszej wizycie?

Starzenie się skóry powstaje w wyniku zmniejszenia się biologicznej aktywności komórek organizmu oraz przez znaczne obniżenie zdolności adaptacyjnych ustroju. Zniszczeniu ulegają włókna kolagenowe i elastynowe. Spada nawodnienie skóry, która w rezultacie traci jędrność. Chociaż jest to wieloletni proces, to rozwój medycyny estetycznej pozwolił na opracowanie kilku rozwiązań, które pozwolą przywrócić dawny blask skórze nawet po jednej wizycie w gabinecie.

Przedstawiamy trzy zabiegowe hity, po których od razu twoje klientki zauważą różnicę. Ranking został stworzony we współpracy z ekspertami Kliniki Medycyna Młodości.

Komórki regeneracyjne i macierzyste: krok milowy w terapiach anty-aging, które przywracają młodość, zdrowie i urodę. Mowa oczywiście o własnych komórkach pacjenta pobranych z krwi lub tkanki tłuszczowej. To komórki, które dzięki swoim unikalnym właściwościom inicjują procesy regeneracyjne tkanek, do których są podane. Posiadają zdolność komunikowania się z innymi komórkami tkanek i dlatego rozpoznają nieprawidłowości w nich zachodzące, by wdrożyć procesy naprawcze i regeneracyjne. Synergia zabiegów z użyciem komórek macierzystych i nici PDO daje najlepsze rezultaty.

WIDOCZNY EFEKT: już po jednym zabiegu. REKONWALESCENCJA: tydzień

Plasmage: plazma medyczna to innowacyjna metoda użycia plazmy fizycznej w zabiegach medycznych. Zabieg z użyciem plazmy medycznej stosujemy przede wszystkim w celu usunięcia nadmiaru wiotkiej, cienkiej skóry. Polega on na odparowaniu skóry w obszarze naskórka za pomocą plazmy wygenerowanej pomiędzy końcówką igły, a skórą pacjenta. Najbardziej cenią go kobiety, chcące pozbyć się nadmiaru skóry w okolicach powiek, ale znajduje on też zastosowanie na szyi, zwłaszcza w usuwaniu podłużnych warstw zgromadzonej skóry.

WIDOCZNY EFEKT: już po jednym zabiegu. REKONWALESCENCJA: do tygodnia

Thermi Tight: to innowacyjna radiofrekwencja iniekcyjna i jedyna metoda podgrzewania skóry w stopniu inicjującym stymulację produkcji nowego kolagenu. Skóra podgrzewana jest od środka dzięki wprowadzeniu specjalnej kaniuli z końcówką grzejącą. Jej głównym zadaniem jest napięcie i obkurczenie wiotkiej skóry. Szczególnie polecany osobom po 40 roku życia. Zabieg bije rekordy popularności wśród chcących się odmłodzić, jak i tych, którzy pragną pozbyć się namiaru skóry np. po odchudzaniu lub ciąży.

WIDOCZNY EFEKT: już po jednym zabiegu (rozwija się do 2 lat). REKONWALESCENCJA: 3 dni

Dr Urszula Brumer
Medycyna Młodości

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube