Otwarcie nowej kliniki medycyny estetycznej Dermapure w Warszawie

klinikaW Warszawie pojawiła się nowa, zaopatrzona w najnowocześniejszy sprzęt, klinika medycyny estetycznej. Dermapure mieści się w samym centrum stolicy, tuż przy Placu Grzybowskim. Jako jedyna na rynku posiada w swojej ofercie kosmetyki ekskluzywnej izraelskiej firmy Botanifique.

 

Dermapure to klinika, która powstała z myślą
o osobach pragnących podkreślić swoją urodę, korzystając z osiągnięć medycyny estetycznej. Osobach mających świadomość współczesnych możliwości w zakresie modelowania sylwetki, odmładzania, regeneracji oraz poprawy kondycji skóry w sposób inny niż z wykorzystaniem skalpela. Oferta Dermapure skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Znajdują się
w niej zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa, będące doskonałą metodą przeciwdziałania starzeniu się skóry oraz zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego – podobnie jak mezoterapia, służące zwiększeniu zdolności regeneracji skóry. Klinika oferuje także skuteczne w walce z cellulitem masaże: masaż bańką chińską i endermologię oraz zabiegi wyszczuplające: kriolipolizę i lipolizę, a także powiększanie i modelowanie ust oraz nieoperacyjny lifting powiek i okolicy oka.
dermopure_6396a_800x533

Specjaliści kliniki używają znanych i uważanych za przodujące na świecie preparatów firm Emervel, Juvederm, Restylane, Theosyal, Xela 25, ale także mało znanych na rynku europejskim preparatów izraelskiej firmy Dr. Korman, dających rewelacyjne rezultaty przy zachowaniu rozsądnej ceny. Dermapure jako jedyna w Polsce posiada
w swojej ofercie kosmetyki ekskluzywnej izraelskiej firmy Botanifique, w tym linię zawierającą cząsteczki 24 – karatowego złota.

Izrael staje się światowym liderem jeśli chodzi o medycynę estetyczną i preparaty z nią związane. To, co nas wyróżnia to fakt, że najlepsze preparaty z tego kraju są u nas dostępne i każdy może ich spróbować – mówi Mirosława Wyka, kosmetolog Dermapure.

dermapure6463a_800x533Efekty złotego zabiegu Botanifique Gold Era 24 K Facial Mask to natychmiastowe wygładzenie skóry, głębokie nawilżenie oraz poprawa krążenia a co za tym idzie – ujednolicenie kolorytu. Zabieg wykonywany jest przez lekarza.
Klinika oferuje także zabiegi związane
z modelowaniem sylwetki, poprawą owalu twarzy
z użyciem najnowocześniejszej maszyny LipoRadioLogie Vinci II oraz karboksyterapię
z użyciem CarboRoyal 5000, uważaną za bardzo skuteczną metodę redukcji cellulitu, zmniejszania rozstępów, cieni pod oczami, spłycania zmarszczek, a nawet redukcji podwójnego podbródka.

Pomimo lokalizacji w samym centrum miasta, goście nie będą mieli problemu z parkowaniem – właściciele kliniki zadbali o strzeżone, bezpłatne miejsca parkingowe dla klientów.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube