Oxybrazja – pomysł na rozwój twojego salonu

crisss300W dobie coraz ostrzejszej konkurencji na rynku usług kosmetycznych, właściciele salonów szukają sposobu na rozszerzenia oferty swoich usług. Na rynku do wyboru jest wiele urządzeń o wąskiej specjalizacji, na przykład do makijażu permanentnego, jak i sprzętów o szerokiej gamie zastosowań. Jednym z urządzeń o bardzo szerokim spectrum działania, dzięki któremu znacznie rozwiniesz i uatrakcyjnisz ofertę salonu, jest urządzenie do oxybrazji, które staje się coraz bardziej popularne wśród kosmetyczek.

Zabieg oxybrazji dezynfekuje skórę i w znacznym stopniu zwiększa wchłanialność stosowanych preparatów kosmetycznych, dlatego oxybrazją można rozpocząć praktycznie każdy zabieg. Dodatkowo złuszcza naskórek, zmniejsza jego rogowacenie, wygładza oraz spłyca drobne blizny potrądzikowe i zmarszczki. Dzięki oxybrazji skóra staje się bardziej elastyczna, nawilżona i dotleniona, a naczynka krwionośne wzmocnione.

Moc tlenu

Zabieg oxybrazji (nazwa od słów oxygen – tlen oraz abrasio – złuszczanie) jest najbardziej efektywny, jeżeli do zabiegu używamy tlenu i płynu, np. soli fizjologicznej. Ciśnienie tlenu konieczne do złuszczania naskórka powinno wynosić od 5 do 7 barów. Tlen o takich parametrach można uzyskać wyłącznie z butli z tlenem sprężonym. Oferowane na rynku urządzenia wytwarzają tlen z otaczającego powietrza (generatory tlenu) o ciśnieniu do 0.7 bar, które jest zbyt niskie do zabiegu oxybrazji.

criss300Firma Aycom oferuje dwa aparaty zasilane tlenem z butli – stolikowy Criss Hydroxy 4 oraz Criss Hydroxy O2.

Dla salonów, w których czynniki architektoniczne nie pozwalają na zastosowanie butli z tlenem (schody, brak wentylacji) firma AYCOM produkuje aparat CRISS Hydroxy Eco z wbudowaną sprężarką powietrza.

Każdy z aparatów do oxybrazji, produkowanych przez firmę AYCOM, poza dyszą trójstrumieniową, posiada opcjonalnie głowicę do infuzji – aplikacji ampułek, oraz dyszę do masażu tlenowego.

Skuteczność działania aparatów do oxybrazji została stwierdzona w badaniach firmy AYCOM wykonanych przez Wydział Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i opisanych w czasopiśmie Polish Journal of Cosmetology Nr 4/2008r (www.aycom.pl/journal.pdf).

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.aycom.pl lub dzwoniąc pod nr 600 249 900.

 

EFEKT ZABIEGU

APARAT Z TLENEM Z BUTLI

APARAT  ZE SPRĘŻARKĄ POWIETRZA

MIKRO-DERMABRAZJA DIAMENTOWA

złuszczenie martwych komórek naskórka

+

+

+

zmniejszenie rogowacenia naskórka

+

+

 
wygładzenie skóry

+

+

+

zmniejszenie plam pigmentacyjnych

+

+

+

spłycenie drobnych blizn potrądzikowych i zmarszczek

+

+

+

podniesienie efektywności stosowania preparatów kosmetycznych

+

+

+

poprawa elastyczności skóry

+

+

+

nawilżenie skóry

+

+

 
wzmocnienie kruchych naczynek krwionośnych

+

+

 
masaż antycellulitowy

+

+

 
mikromasaż pobudzający metabolizm komórek dzięki czemu szybciej usuwane są toksyny i zbędne produkty przemiany materii

+

+

 
dezynfekcja skóry

+

likwidacja objawów łuszczycy

+

dotlenienie naskórka

+

stabilizacja pracy gruczołów łojowych

+

zmniejszenie stanów zapalnych skóry, w tym również trądziku różowatego

+

likwidacja środowiska bakterii beztlenowych (trądziku młodzieńczego)

+

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube