Peptydowa formuła młodości od Selvert Thermal

Premiera Selvert Thermal Peptide Lift_male

Szwajcarska marka kosmetyczna Selvert Thermal przedstawiła pierwszą liftingująca linię zabiegową i serię zaawansowanych kosmeceutyków wykorzystującą kompleks czterech peptydów najnowszej generacji. Peptide Lift to innowacyjny program pielęgnacyjny, który pomaga przywrócić i zachować młodszy wygląd poprzez złagodzenie rysów twarzy, ujędrnienie i napięcie skóry oraz wyraźne podkreślenie owalu. Organizatorem premiery Selvert Thermal Peptide Lift był Kosmoprof – wyłączny partner marki w Polsce.

Wszystkie cztery peptydy to najnowsze składniki aktywne wykorzystywane w kosmetologii, które w takiej liczbie i w takim zestawieniu zostały zastosowane po raz pierwszy w linii Selvert Thermal Peptide Lift. Ich zadaniem jest stymulowanie tych mechanizmów w skórze, które w największych stopniu wpływają na poprawę jej kondycji i wyglądu. Potrafią to robić dzięki zdolności penetrowania błony komórkowej i wpływania na procesy sprzyjające odmłodzeniu i regeneracji w obrębie komórek.

Rolą dwóch pierwszych peptydów zastosowanych w preparatach Peptide Lift (Peptydu NA-8 i Peptydu NA-2) jest redukcja zmarszczek, widoczne zmniejszenie bruzd oraz wygładzenie linii mimicznych spowodowanych skurczami mięśni. Głównym zadaniem Peptydu NA-2 jest hamowanie przekazu impulsów nerwowych w celu przywrócenia łagodniejszego, naturalnego wyrazu twarzy. Z kolei istotną cechą drugiego peptydu jest jego biomimetyczność – naśladując czynniki wzrostu obecne w skórze, stymuluje procesy naprawcze i wzmacnia mechanizmy odbudowujące jej strukturę.

Dwa kolejne peptydy wchodzące w skład kosmetyków Peptide Lift (Peptyd Lift-6 i Peptyd CA-2) głęboko regenerują i nawadniają oraz przywracają jędrność i gęstość skóry, dopełniając efekt naturalnego liftingu i odmłodzenia. Peptyd Lift-6 intensywnie zagęszcza, zwiększa elastyczność i spójność skóry, dzięki czemu rezultaty zabiegu i pielęgnacji kosmeceutykami są wyraźniejsze. Peptyd CA-6 pobudza natomiast mechanizmy lecznicze i wzmacnia procesy ochronne, co pomaga przedłużyć efekty terapii Peptide Lift.

Uzupełnieniem liftingującej formuły kosmetyków Peptide Lift jest składnik będący roślinnym odkryciem w pielęgnacji kosmetycznej – wyciąg z korzenia cykorii. Stymuluje on syntezę kolagenu, ma właściwości ujędrniające i wzmacniające, wspomaga odmładzające i liftingujące działanie kompleksu peptydów.

 www.selvert.info

Wyłącznym partnerem marki Selvert Thermal w Polsce jest Kosmoprof

Premiera mediowa linii Selvert Thermal Peptide Lift miała miejsce w wyjątkowych wnętrzach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. W spotkaniu zorganizowanym przez Kosmoprof wziął udział gość specjalny – Carlos Garcia, który jest dyrektorem generalnym firmy Idesco (twórca i właściciel marki Selvert Thermal).

Kosmoprof_male

3_male

IMG_7689_male

2_male

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube