PERRON RIGOT – PROFESJONALNE WOSKI DO DEPILACJI

Firma Thalgo Poland wiosną br. wprowadziła do swojej oferty woski do depilacji francuskiej marki Cirépil by Perron Rigot.

Perron Rigot, to firma, która produkcją wosków do depilacji zajmuje się od 1936 roku. Posiadając wieloletnie doświadczenie i ponad 20 patentów, marka Perron Rigot stale tworzy nowe formuły. Firma jest pionierem w tworzeniu wosków o niskiej temperaturze topnienia. Swoje odkrycie zabezpieczyła patentem. Z profesjonalnych wosków Cirépil by Perron Rigot korzystają najlepsze, profesjonalne salony kosmetyczne na całym świecie. Depilacja woskiem to jeden z podstawowych zabiegów upiększających. Stanowi wstęp do wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Depilacja to wymagająca sztuka, do której niezbędne są wysokiej jakości preparaty oraz fachowa wiedza. Jako ekspert w dziedzinie depilacji woskiem Perron Rigot stawia nacisk na szkolenia zawodowe i kursy dla specjalistów z branży.

W ofercie Perron Rigot znajdują się woski płynne do depilacji paskowej oraz woski stałe – bezpaskowe. Woski płynne dostępne są w puszkach, jak i w aplikatorach o standardowym wymiarze. Woski stałe oferowane są w formie granulek, co zdecydowanie ułatwia proces rozgrzewania i skraca czas przygotowania do zabiegu. Różnorodność preparatów stałych, jak i miękkich umożliwia idealny dobór produktu do rodzaju włosów oraz partii ciała.

producent: PERRON RIGOT – Laboratoires E.P.L.

dystrybutor: Thalgo Poland Sp. z o. o.

www.facebook.com/PerronRigotPoland

perron

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube