pHformula resurfacing – więcej niż peeling…

pHformula resurfacing – więcej niż peeling…

Resurfacing skóry to stosunkowo nowy kierunek w estetyce, do niedawna identyfikowany jedynie z inwazyjnymi zabiegami laserowymi.  Naukowcy  z laboratorium pHformula udowodnili, że stymulacja skóry do przebudowy nie musi być efektem jej uszkodzenia. Wieloletnie badania i obserwacja produkcji peelingów chemicznych oraz produktów do iniekcji śródskórnej prowadzonych w Europie i Ameryce Południowej zaprocentowały stworzeniem pionierskiej technologii, w której po raz pierwszy wyrównano poziom pH (stopień kwaśności roztworu) z pKa (siła działania samego kwasu, bez roztworu), dzięki czemu osiągnięto maksymalny, kontrolowany poziom uwalniania protonów, tworząc tym samym warunki dla optymalnej odbudowy komórek skóry.

ph600Niezwykła skuteczność zabiegów resurfacingu skóry pHformula osiągana jest przy minimalnym możliwym podrażnieniu skóry co czyni je niezwykle bezpiecznymi i nie wyłącza pacjenta z życia codziennego. Uzupełnienie wszystkich preparatów resurfacingu o specjalny kompleks transportujący PH DVCTM potęguje skuteczność zabiegów, sprawiając, że efekty można porównać z laseroterapią. Zastosowany kompleks składa się z trzech struktur:
1. kompleks saponiny – zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych skóry na podrażnienia, co umożliwia stosowanie kwasów bez powstawania  podrażnień i odczynów zapalnych,
2. spolaryzowana organiczna mikrostruktura – zapewnia równomierny, międzykomórkowy transport składników aktywnych,
3. F-dekalina – posiada nośne właściwości tlenu, co przyspiesza gojenie się ran i wzmacnia barierę ochronną skóry.
Kompleks PH DVCTM posiada właściwości hydrofilowe i hydrofobowe, co oznacza że ułatwia on jednolitą penetrację warstwy rogowej naskórka i skóry przez substancje czynne.
Wszystkie preparaty do resurfacingu skóry zawierają odpowiednią mieszankę najbardziej znanych i skutecznych kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce od wielu lat. Resurfacing pHformula jest pierwszą procedurą z zastosowaniem farmaceutycznych kosmeceutyków. To przełomowa formuła  nowej generacji, oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry, odmiennej od dotychczas stosowanych peelingów. Jej nowatorskie działanie polega na skutecznej aktywacji komórek w różnych warstwach skóry z jednoczesną redukcją podrażnień.


ph350WSKAZANIA DO RESURFACINGU PH FORMULA

Gama pHformula jest idealnie skrojona do potrzeb każdego pacjenta dzięki 3 siłom działania, o doborze których decyduje wrażliwość skóry oraz intensywność problemu. Resurfacing pHformula  przeznaczony jest dla pacjentów z problemami: starzenia się skóry (AGE1, AGE2, AGE3), przebarwieniami (MELA1, MELA2, MELA3), trądzikiem (ACNE1, ACNE2, ACNE3) i skórą wrażliwą, naczynkową, trądzikiem różowaty (CR1). Oprócz kompletnego zestawu gabinetowego, laboratorium pHformula otacza pełną troską pacjenta poprzez preparaty pielęgnacyjne dopasowane do danego problemu. Niezwykle istotne jest, aby zabiegom gabinetowego resurfacingu skóry pHformula towarzyszyło stosowaniem produktów przeznaczonych do domowej kuracji,  gdyż pomagają one rozpocząć proces przebudowy już podczas pielęgnacji, dodatkowo optymalizują efekty zabiegu oraz działają prewencyjnie.  Po zabiegu dochodzi nie tylko do remodelingu i produkcji kolagenu w głębokich warstwach skóry, ale również do usunięcia blizn (np. po trądziku), ujednolicenia kolorytu skóry, wygładzenia porowatej i zwiotczałej skóry. Dzięki temu uzyskujemy nową i lepszą strukturalnie odnowioną skórę. Skóra wyraźnie odmładza się, staje się bardziej jędrna, napięta i elastyczna.
Marka pHformula pojawiła się stosunkowo niedawno w Polsce, jednak dynamicznie wkroczyła do wielu gabinetów i zyskała mnóstwo zwolenników. Od lat z powodzeniem zabiegi resurfacingu pHformula wykonywane są na całym świecie, ciesząc się niezwykłą popularnością zarówno wśród pacjentów, jak i specjalistów.
RESURFACING PH FORMULA TO PRZEŁOM W ZAKRESIE LECZENIA GŁÓWNYCH PROBLEMÓW SKÓRY

phlogo400

Więcej informacji na: www.phformula.pl; www.beautymed.pl; www.phformula.com

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube