Pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris w polanickim kurorcie

polanica825Już w grudniu przyjmie pierwszych gości pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju. Jest to pierwszy tak wysoko skategoryzowany obiekt w Kotlinie Kłodzkiej.

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, położony w centrum kurortu blisko Parku Zdrojowego, będzie trzecim hotelem, po Krynicy Zdroju i Wzgórzach Dylewskich, wybudowanym i zarządzanym przez największą polską firmę kosmetyczną. To pierwszy tego typu hotel w Polanicy-Zdroju na miarę potrzeb i oczekiwań zarówno turystów i kuracjuszy, jak i biznesmenów z Polski i z zagranicy.

Realizacja projektu rozpoczęła się wiosną ubiegłego roku. Obiekt zaproponuje swoim gościom m.in. 85 pokoi i apartamentów, Centrum SPA z basenami, jacuzzi i kompleksem saun oraz strefę fitness, studio cardio i siłownię. Innowacyjnym rozwiązaniem w stosunku do poprzednich inwestycji hotelowych, przyjętym w tym obiekcie, jest umieszczenie basenu na ostatniej kondygnacji. Przed basenem, na powietrzu będzie rozciągał się taras z leżakami i z zewnętrznym jacuzzi.

W hotelu znajdą się ponadto restauracja z kawiarnią oraz kluczowe miejsce obiektu – Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, które będą dostępne również dla gości z zewnątrz. Z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych i poprawiających wygląd, masaży, kuracji spa oraz medycyny estetycznej będzie mógł skorzystać każdy, kto umówi się w recepcji Kosmetycznego Instytutu.

Restauracja położona w części parterowej będzie serwowała à la carte dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Hotele SPA Dr Irena Eris są znane z bardzo smacznej kuchni i urozmaiconych śniadań, obfitujących w domowej roboty wyroby.

Dla gości biznesowych przewidziano strefę konferencyjną, z usług której będzie mogło skorzystać nawet 200 osób. Znajdzie się tu przestronna sala konferencyjna, którą dzięki systemowi drzwi przesuwnych będzie można dzielić na mniejsze pomieszczenia. Zarówno część konferencyjna, jak i hotelowa będą klimatyzowane. Dla samochodów przewidziano miejsca postojowe na parkingu i w garażu podziemnym.

Pierwsi goście będą mogli cieszyć się nowym miejscem już podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Hotel rozpocznie latem rezerwację pobytów za pośrednictwem strony internetowej DrIrenaErisSpa.com

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube