Piękna skóra z Lumiderm RF

Wraz z wiekiem biologicznym skóry, włókna kolagenowe ulegają rozciąganiu oraz degradacji, a ich struktura staje się nieuporządkowana. W ten sposób starzeje się skóra — traci napięcie, psuje się pierwotny owal twarzy, pojawiają się zmarszczki. Gdy te zmiany nastąpią, nie wystarczy już sama pielęgnacja kosmetyczna, by poprawić jakość skóry. Warto wtedy sięgnąć po mało inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej — np. te za pomocą nowoczesnego urządzenia Lumiderm RF.

Urządzenie Lumiderm RF pozwala pracować w dwojaki sposób — nieinwazyjny oraz mikroigłowy bądź igłowy. Funkcja radiofrekwencji igłowej w Lumiderm RF wykorzystuje działanie wielu bodźców — to jest techniki indukcji kolagenu poprzez wielokrotne nakłucia oraz jednoczesny efekt podgrzania włókien kolagenowych bezpośrednio w skórze właściwej przy użyciu fali radiowej. Wytwarzanie ciepła endogennego w tkankach powoduje silne napięcie i stymulację fibroblastów, które we wzmożony sposób zaczynają produkować kolagen i elastynę, a także intensywne rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co poprawia się odżywienie i dotlenienie skóry.

Sterylne rolki do radiofrekwencji igłowej zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Dzięki synergii bodźców, osiągane są spektakularne efekty zabiegowe.

Lumiderm RF został wyposażony w specjalne sterylne rolki do radiofrekwencji igłowej, które zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo pracy, a dzięki synergii bodźców, osiągane są spektakularne efekty zabiegowe.

Wskazania do zastosowania Lumiderm RF:

• eliminowanie zmarszczek,

• intensywna korekta owalu twarzy,

• redukcja tzw. podwójnego podbródka,

• silne ujędrnianie skóry twarzy oraz ciała,

• redukcja cellulitu oraz rozstępów.

Urządzenie Lumiderm RF zostało zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce, posiada 24 miesiące gwarancji, a dystrybutor w Polsce oferuje wsparcie na każdym etapie współpracy.

Producent:
MezoPharma sp. z o.o. sp.k.
ul. Wojska Polskiego 135 A
86-100 Świecie
www.mezopharma.eu

Wyłączny dystrybutor:
Mezoderm sp. z o.o.
ul. Sokołowska 9 lokal U12
01-142 Warszawa
www.mezoderm.pl
+48 666-986-056

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube