Piękno na wyciągnięcie ręki

otwierajaceBroadway Beauty International Beauty Group to prestiżowa sieć szkół kosmetycznych, oferująca bogatą gamę szkoleń z zakresu wizażu i makijażu permanentnego, medycyny estetycznej, kosmetologii oraz szeroko pojętej kosmetyki. Wyróżnia nas innowacyjność, wysoki poziom nauczania, doświadczeni instruktorzy i sprzęt najwyższej jakości.

Pomysł na Broadway Beauty® pojawił się w 2007 r. w odpowiedzi na dynamiczny rozwój branży beauty. Podczas gdy masowo otwierały się salony urody i spa, zaczęło brakować wykwalifikowanych specjalistów, dla których priorytetem byłaby jakość i wysoki poziom świadczonych usług. Zapragnęliśmy wówczas wpłynąć na sytuację na rynku i podzielić się tym, co posiadaliśmy najcenniejsze – wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalne szkolenia i kursy dla branży pozwoliły wielu salonom rozwinąć się i zwiększyć swoją konkurencyjność na tle innych gabinetów.

W firmie Broadway Beauty stawiamy na profesjonalizm i długotrwałe, przyjacielskie relacje, nie tylko na polu zawodowym, ale i prywatnym. Wspierając rozwój i kreatywność, oferujemy bezpłatne doradztwo salonom, które dopiero rozpoczynają swoją podróż po świecie piękna, a tym już istniejącym pomagamy w dalszym rozwoju oraz podnoszeniu jakości usług.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom, obserwujemy rynek i śledzimy najnowsze trendy, nieustan nie modyfikując swoją ofertę. Szeroki wachlarz szkoleń specjalistycznych pozwala nam na bycie liderem na rynku edukacji branży beauty.

Wybierając Broadway Beauty College, w ciągu niespełna roku można zdobyć tytuł Mistrza Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej, Specjalisty Kosmetologii Estetycznej, Specjalisty Oprawy Oka oraz Mistrza Kosmetyki  Profesjonalnej.

W Broadway Beauty kładziemy naciskna praktyczną naukę zawodu. Ćwiczenia odbywają się pod okiem profesjonalistów na modelkach zapewnionych przez szkołę. Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości materiałach i urządzeniach. Nasze certyfikaty w języku polskim i angielskim zaświadczają o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem najnowszej generacji urządzeń i honorowane są nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Ponadto wydajemy Zaświadczenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, które świadczą o prawnym nabyciu kompetencji do wykonywania zabiegów. Po ukończeniu Szkoły pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z UE oraz z Urzędu Pracy na założenie własnej działalności. Oferujemy atrakcyjny system ratalny oraz rabaty lojalnościowe dla naszych Kursantów. Redagujemy magazyn FOREVER, którego tematyka poświęcona jest szeroko pojętej dziedzinie makijażu permanentnego, to obowiązkowa pozycja na półce każdej profesjonalnej linergistki. Współpracujemy również z prestiżowymi czasopismami branżowymi.

Firma Broadway Beauty jest wyłącznym dystrybutorem wielu urządzeń kosmetycznych i preparatów. Nano Medic to marka stworzona z myślą o profesjonalistach z branży medycyny estetycznej i kosmetologii. To rewolucja w kompleksowej pielęgnacji skóry w wymiarze nanotechnologii. Bez parabenów i alergenów. Pierwsze produkty na świecie z nanozłotem i nanosrebrem, które pokonują barierę skóry, dostępne są we wszystkich naszych placówkach w największych miastach w Polsce – Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, a niebawem także w Łodzi i Berlinie.

Życie firmy każdego dnia toczy się na najwyższych obrotach. Obecnie wszystkie nasze siły skupione są na organizacji wrześniowego World Beauty Congress COSMEETOLOGY w warszawskim RADISSON BLU SOBIESKI HOTEL. Konferencja skupia największych ekspertów branży beauty i adresowana jest do właścicieli i managerów salonów beauty i spa, studentów kosmetologii i kierunków pokrewnych, wizażystek i stylistek, lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologii lekarskiej. To nie pierwsze takie wydarzenie sygnowane logo Broadway Beauty. Organizujemy Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Permanentnego, teoretyczno-praktyczne warsztaty Workshops z możliwością uzyskania certyfikatu, uczestniczymy w targach kosmetycznych i sympozjach.

Broadway Beauty to przede wszystkim zespół wspaniałych ludzi, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu tworzą tę firmę.

Najważniejsze, żeby wszystko w życiu robić z sercem, wtedy sukces przyjdzie sam.

www.broadwaybeauty.pl

Artykuł pochodzi z Beauty Inspiration 4/2016

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube