Pierwsze termy na północy Polski

Termy Warminskie 2

Termy Warmińskie to pierwszy ośrodek termalny, jaki powstał na północy Polski, w Lidzbarku Warmińskim. Prócz atrakcji basenowych obiekt łączy też wysoki standard usług hotelowych z bogatą ofertą spa. To miejsce do wypoczynku i relaksu, zarówno dla tych, którzy aktywnie uprawiają sport, jak i dla tych, którzy mają ochotę na chwilę wytchnienia od codzienności.

 

Infrastrukturalnie termy dzielą się na Termę Aktywną i Termę Relaks, w skład których wchodzi 7 basenów oraz dwie zewnętrzne „dzikie rzeki” – sezonowa oraz całoroczna. Goście mają do dyspozycji zarówno baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Baseny w Termie Relaks wypełnione są wodą termalną, która utrzymuje temperaturę w granicach 27 – 34 stopni Celsjusza. Dzięki temu w Termach można odpocząć i zrelaksować się niezależnie od tego, jaka aura panuje za oknem. W zależności od potrzeb i upodobań goście mogą korzystać z term w celach leczniczych, sportowych, jak i rekreacyjnych.

– Z myślą o różnych potrzebach naszych gości, obiekt został podzielony na dwie strefy – ogólnodostępną oraz dedykowaną wyłącznie dorosłym. Dzięki temu goście spragnieni ciszy mogą czuć się komfortowo i zaznać prawdziwego relaksu i odprężenia – mówi Elżbieta Lendo, właścicielka Term Warmińskich.

 

image002

Naturalne spa

Termy Warmińskie to w 100 procentach naturalny ośrodek spa, którego motywem przewodnim jest
bogato występująca w tym rejonie sosna. We wnętrzach postawiono na jasne i naturalne kolory: biel, zieleń, grafit, które nawiązują do filozofii tego miejsca. Symbolizują świeżość, naturalność oraz siłę przyrody. Wszelkie zabiegi bazują na składnikach naturalnych m.in. wodzie termalnej, błocie, żurawinie, ziołach czy przyprawach korzennych. W strefie saun i wellness Term Warmińskich, można skorzystać m.in. z różnorodnych kąpieli cieplnych, aromatycznych masaży i peelingów, sauny sosnowej o umiarkowanej wilgotności lub łaźni parowej.

 

Jacuzzi w Strefie Welness ujęcie 2Mnóstwo atrakcji
Obiekt składa się z części sportowej i rekreacyjnej, w której korzystać można z szeregu atrakcji
wodnych. Oprócz basenów są to m.in. zjeżdżalnia multimedialna z efektami świetlnymi i
akustycznymi, hydromasaże i bicze wodne. Ponadto goście mogą dobrze bawić się w sali klubowej z barem i kręgielnią, a także w Centrum Aktywności Zewnętrznych z placami zabaw, boiskami,
parkiem linowym i ścianką wspinaczkową oraz terenami zielonymi.

 

Można zostać tu na dłużej
Termy Warmińskie w wyjątkowy sposób łączą bogatą ofertę basenów i spa z wysokim standardem
usług hotelowych, dzięki czemu można przyjechać tu na dłużej z całą rodziną. Do dyspozycji gości
oddano Wioskę Wakacyjną, w której skład wchodzą 33 domki w zabudowie szeregowej. Są to dwa
zespoły budynków jedno i dwu-kondygnacyjnych z aneksami kuchennymi i łazienkami. Mieszczą one od 4 do 8 osób – łącznie mogą przyjąć 202 gości.
www.termywarminskie.pl

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube