Pierwszy Instytut hotelowy Ingrid Millet Paris w Polsce

vipspa825W hotelu Arłamów otwarto strefę relaksu VIP SPA, a w niej Instytut Ingrid Millet. Strefa została stworzona z myślą o najbardziej wymagających gościach, ceniących sobie możliwość prawdziwego odprężenia w sąsiedztwie otaczającej przyrody, a także w warunkach całkowitej prywatności.

Strefa SPA&WELLNES kategorii VIP składa się z 4 gabinetów – każdy z nich ma inne przeznaczenie. Miejsce charakteryzuje się przestrzennymi pomieszczeniami zachowanymi  w pięknej stylistyce oraz wysokiej klasy wyposażeniem. Instytut Ingrid Millet jest z kolei pierwszym hotelowym instytutem tej marki w Polsce. Marka Ingrid Millet zaistniała na Polskim rynku dzięki firmie Nova Group, która jest jej wyłącznym dystrybutorem oraz liderem wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej.

Ingrid Millet to luksusowa, francuska linia kosmetyków wyróżniająca się czterema programami pielęgnacyjnymi: kultowy i najbardziej znany -Perle de Caviar (wykorzystujący rewitalizujące właściwości ekstraktu z kawioru), kwiatowo-owocowy Source Pure, odmładzający Bio Elita i  pielęgnujący ciało Sublim, które są połączeniem najnowszych odkryć w dziedzinie kosmetologii z wysokiej jakości doskonale dobranymi składnikami aktywnymi.

www.ingrid-millet.pl

www.arlamow.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube