Pierwszy rok emerginC w Polsce

EmerginCMarka emerginC, obecna w TOP SPA na całym świecie, obchodzi swój pierwszy rok w Polsce i dwudziestolecie działalności w USA.

Pierwszym, znakomitym produktem emerginC stało się serum z witaminą C. Od tego czasu firma opracowała wszechstronne linie aktywnych, zaawansowanych kosmeceutyków oraz profesjonalnych kuracji, zapewniających szybkie i widoczne efekty.

EmerginC to dwie linie: signature – oparta o aktywne składniki najwyższej jakości (witamina C, peptydy, roślinne komórki macierzyste czy retinol) oraz scientific organics – w 100% naturalna i przynajmniej w 70% organiczna. Produkty emerginC nie zawierają parabenów, syntetycznych aromatów, barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego. Firma nie prowadzi również testów na zwierzętach. Istotną kwestią podczas procesu produkcji jest maksymalne zaangażowanie w utrzymanie równowagi ekologicznej. Około 80% preparatów wytwarzanych jest przy użyciu energii wiatrowej, a wszystkie opakowania wykonane są z certyfikowanego kartonu.

Ponadto emerginC angażuje się w liczne akcje środowiskowe. Proponuje 29 wysoce efektywnych rytuałów zabiegowych na ciało oraz twarz przygotowanych przez kosmetologa, a dzięki bogatej ofercie produktów profesjonalnych, każdy zabieg może być skomponowany zgodnie z potrzebami klienta.

www.emerginc.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube