PMU GOLD CONFERENCE

PMU GOLD CONFERENCE to wydarzenie, które z pewnością zainteresuje linergistów i pasjonatów makijażu permanentnego. Trzydniowa, największa w Polsce konferencja branży PMU połączona z Mistrzostwami w Makijażu Permanentnym odbędzie się 27-29 kwietnia 2018 w Gdyni, w Hotelu Marriot.

Konferencja rozpocznie się Mistrzostwami w Makijażu Permanentnym w trzech kategoriach. Drugiego i trzeciego dnia Konferencji organizatorzy przygotowali pakiet merytoryczno- praktyczny – Look & Learn, czyli serię wykładów i pokazów, gdzie najlepsi mistrzowie PMU z całej Europy będą dzielić się z swoją wiedzą.

Wśród wykładowców znajdują się mistrzowie makijażu permanentnego, światowi jurorzy, autorytety z Polski oraz z zagranicy, tacy jak: Alexander Sivak, Marika Huhashvili, Adi Schendel, Anya Zabolotnaya, Elena Moiseenko, Iryna Verbova, Olaf Tabaczyński, Sylwia Nawrot i Sylwia Dobrowolska, Julia Winner, Alicja Szafrańska i wielu innych. Specjaliści poruszą tematy związane z pigmentacją brwi, ust i powiek a także pigmentacją medyczną.

W programie konferencji jest też Non-stop Master Show, czyli jedyna i niepowtarzalna okazja do podpatrzenia mistrzów podczas pracy na modelkach.

Konferencja kończy się Finałową Galą Dinner, podczas której wyłonieni zostaną zwycięzcy Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw. Organizatorem Konferencji jest Iwona Donarska, Międzynarodowy Mistrz Makijażu Permanentnego we współpracy z Iryną Verbovą. Patronat nad konferencją objęło Beauty Inspiration.

www.pmugold.com

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube