Na rynek wchodzi nowa marka francuskich kosmetyków

Od września na naszym rynku dostępne są profesjonalne kosmetyki francuskiej marki Simone Mahler. Ich sprowadzeniem do Polski zajęła się firma Slandi, znana między innymi z dystrybucji marki kosmetycznej Germaine de Capuccini, czy urządzeń marki Panastetic i Sorisa.

Simone Mahler. Wizjonerka i pasjonatka piękna. Założyła swój pierwszy pionierski nowoczesny salon kosmetyczny w 1946 roku w Bordeaux we Francji. Wkrótce potem stworzyła markę kosmetyczną z rewolucyjnymi składnikami i komfortowymi zabiegami. 70 lat doświadczenia, techniczne podejście do pielęgnacji skóry i promocja doskonałości poprzez trening umożliwiła przygotowanie wyjątkowej i kompleksowej oferty profesjonalnych kosmetyków dla salonów kosmetycznych.

Każdy klient Simone Mahler otrzymuje własną „receptę piękności” na produkty i zabiegi, które zapewniają skuteczne i długotrwałe rezultaty. To oryginalne i spersonalizowane podejście do piękna oparte na profesjonalnej diagnostyce stało się znakiem marki. Komfortowe zabiegi i masaże, wydajne produkty, spektakularne efekty – oto wartości, na których Simone Mahler zbudowała wysoką pozycję swojej firmy na światowym rynku kosmetycznym. Zabiegi i kosmetyki do pielęgnacji domowej, zgodnie z filozofią założycielki, są dostępne jedynie w salonach kosmetycznych.

http://www.mahler.pl/

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube