Serum Biologique Recherche

i - serum-biologique-recherche1Marka Biologique Recherche słynie z wysokiej skuteczności opartej na klinicznych metodach pielęgnacji urody, wykorzystujących czyste i silnie skoncentrowane surowce pochodzenia roślinnego, morskiego i biologicznego. To one stanowią o sile i niezawodności kosmetyków.

Kategorią produktów, która najpełniej odpowiada tak innowacyjnemu podejściu do pielęgnacji, jest serum Biologique Recherche. Zastosowane w nich składniki aktywne o najwyższych spotykanych w kosmetologii stężeniach mają przynosić szybkie efekty terapeutyczne i zdecydowanie poprawiać wygląd i funkcje skóry. Kondycja naszej skóry ulega kilkakrotnej przemianie w ciągu jednego dnia, jak również w ciągu całego naszego życia. W obrębie jednej cery można jednocześnie zaobserwować obszary o prawidłowej równowadze, rejony odwodnione, partie z widocznymi zmarszczkami lub obszary, gdzie jest nadmiernie wydzielane sebum. Nieprawidłowa pielęgnacja może skutkować nowymi problemami lub odnowić dotychczasowe.

BioRech 055Serum Biologique Recherche to kompletna odpowiedź na konkretne problemy, z którymi boryka się skóra. Zawiera wyłącznie aminokwasy lub krótkie łańcuchy peptydowe. Ze względu na obniżoną zawartość konserwantów oraz zapobieganie utlenieniu się substancji aktywnych, zaleca się używanie igły i strzykawki do pobierania serum z butelki. Te wysoko stężone kosmetyki przeciwdziałają konkretnym problemom skóry (odwodnienie, zmarszczki, przesuszenie, spadek jędrności, łojotok, wrażliwość, trądzik, rozszerzone pory). Ich lekka konsystencja ułatwia aplikację i absorpcję. Wśród substancji aktywnych wybranych przez zespół specjalistów Biologique Recherche możemy znaleźć czystą elastynę, kolagen, placentę czy colostrum.

Serum może być stosowane pojedynczo lub w połączeniu ze sobą, na całą twarz lub na jej wybrane partie. W ten sposób już podczas jednego zabiegu jest możliwe działanie nie tylko na jeden problem, ale na kilka. Indywidualne podejście marki do klienta pozwala terapeucie na dowolne dobieranie serum podczas zabiegu, tak aby mógł on osiągnąć jak najszybszą poprawę wyglądu skóry. Absorpcję składników można zintensyfikować wykorzystując ultradźwięki, elektroporację, jonoforezę czy infuzję tlenową. Serum dostępne są w wersji dla profesjonalistów, jak również dla klientów detalicznych, którzy w ten sposób mogą kontynuować, rozpoczętą w salonie terapię.

www.biologiquerecherche.com.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube