SOFT PACK SYSTEM MED

System SOFT PACK to innowacyjne i niezwykle komfortowe urządzenie do zabiegów termalnych oraz relaksacyjnych z portfolio Nova Group. Został on stworzony do wykonywania ceremonii spa, bazujących na ciepłych okładach i tym samym stanowi podstawę każdego nowoczesnego obiektu spa, salonu odnowy biologicznej czy sanatorium!

Innowacyjna koncepcja systemu SOFT PACK SYSTEM polega na „lewitowaniu” (unoszeniu się) ciała pacjenta w pozycji embrionalnej, na powierzchni ciepłej wody poprzez otulające, elastyczne powłoki materaca, bez bezpośredniego kontaktu z wodą. W połączeniu z ciepłymi preparatami, typu: glinki, algi, maski czy zioła, sprzyja całkowitemu rozluźnieniu mięśni oraz otwarciu porów skóry, w celu wysoce efektywnej penetracji składników aktywnych. Dopełnieniem całkowitego relaksu jest zaawansowany system muzyczny, który, przenosząc wibracje dźwięków słuchanej muzyki przez obudowę oraz wodę, wprowadza pacjenta w trans. Opatentowana technika sensoryczna SAVAR, przetwarzająca muzykę w zauważalne i jednocześnie odczuwalne wibracje, pomaga pacjentom osiągnąć balans, zwiększa poziom odprężenia i wspomaga redukcję stresu. Technika ta, posiadająca medyczne potwierdzenie skuteczności działania, czyni z tego urządzenia absolutnie niedościgniony wzór w segmencie urządzeń przeznaczonych do zabiegów na ciało. Opcjonalnie dostępne są specjalnie opracowane sensory, które mierzą poziom stresu oraz rejestrują zmiany w tym zakresie bezpośrednio po zabiegu.

SOFT PACK SYSTEM MED do zabiegów termalnych oraz relaksacyjnych to nowe wcielenie znanego i cenionego systemu SOFT PACK SYSTEM DAY SPA. Z urządzeniem SOFT PACK SYSTEM nie tylko dostarczasz swojemu pacjentowi niezapomnianych wrażeń i prawdziwej uczty dla zmysłów, lecz także w komfortowy sposób masz możliwość wykonywać zabiegi pielęgnujące urodę i skutecznie dostarczać aktywne składniki. Ta technologiczna innowacja pozwala holistycznie zadbać o zdrowie pacjenta, czego potwierdzeniem są wieloletnie doświadczenia fizjoterapeutów oraz liczne badania medyczne.

Dodatkowo — nowy system masażu SOFT TOUCH już od teraz dostępny jest we wszystkich modelach SOFT PACK SYSTEM. Innowacyjna technologia masażu wodnymi dyszami to nowy poziom relaksu i komfortowego odpoczynku dla klienta. Dysze są zintegrowane z powierzchnią leżanki, dzięki czemu umożliwiają łagodny dotyk/masaż obszaru ramion i szyi strumieniem wody, w zaprogramowanych odstępach czasu. Powstałe wibracje pracują głęboko w ciele, a także pobudzają do pracy wewnętrzne narządy. Poza tym, SOFT TOUCH może być również wykorzystywany do krótkich zabiegów, bez konieczności rozbierania się przez gościa.

Nova Group oferuje również specjalnie przygotowaną ofertę kosmetyków Kurland, dedykowaną temu urządzeniu. Zmysłowe ceremonie to absolutnie najbardziej pożądane przez klientów zabiegi, m.in. autorskie zabiegi w sianie czy piwie.

www.novagroup.pl


Marka Kurland/Haslauer wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju światowego Wellness & SPA. Pokazuje, jak tworzyć sprawdzone i pożądane przez klientów rozwiązania i w jaki sposób, z sukcesem, wprowadzać je na rynek. Ta innowacyjna marka wiele miejsca poświęca również odpowiedniej edukacji. Właśnie dlatego, na potrzeby marki, stworzono nowoczesne centrum szkoleniowo — treningowe Reiter Alm, w którym wiedzę na temat najnowszych urządzeń oraz unikalnych preparatów poznają wszyscy partnerzy i klienci firmy. Doskonałe efekty oferowanych zabiegów terapeutycznych muszą być, w przypadku tej marki, zawsze optymalne i zadowalające dla klientów. Za sukcesem firmy stoi nie tylko świetna jakość produktów, różnorodna oferta i praca zespołowa całej ekipy, lecz także sama postać Paula Haslauera. Założyciel marki nieprzerwanie dąży do doskonałości, wymagającej innowacyjnego myślenia i nowatorskich koncepcji, które znajdują swoje odzwierciedlenie w produktach tej marki.

Wyłącznym dystrybutorem marki Kurland/Haslauer w Polsce jest firma Nova Group.


 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube