Spa dla dzieci od The Secret Soap Store

scandia

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów, firma The Secret Soap Store przygotowała produkty przeznaczone dla dzieci w gabinetach spa. Już dziś słodka, owocowa radość może zapanować w każdym gabinecie, dzięki kosmetykom The Secret Soap Store Spa Kids with Fruits.

Dzieci pragną poczuć się dorosłe, dlatego we wszystkim chcą naśladować rodziców. Spa dla dzieci jest idealną alternatywą dla kącika zabaw lub opiekunki. Rodzice dostają szansę, aby więcej czasu spędzić z dziećmi oraz mogą od najmłodszych lat zadbać o skórę dziecka.

Mocno owocowa musująca kula zamieni kąpiel w radosną przygodę. Kąpiel już nie musi oznaczać łez! Owocowy mus do ciała, który oprócz odpowiedniego nawilżenia i odżywienia skóry, sprawi dziecku prawdziwą frajdę i zachęci do zjedzenia zdrowych owoców.

Apetyczne Masełko do ciała o równie mocnym owocowym zapachu, które pozostawi po sobie aromat i gładkość na wiele godzin. Na koniec każdy „mały klient” dostanie mydełko, aby móc kontynuować owocową przygodę w domu. Kosmetyki Spa Kids przeszły wszelkie badania, aby były odpowiednie dla dzieciaczków.

www.forspa24.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube