Studio Sante – pierwsze miejskie uzdrowisko

i - fot_1_W październiku rozpoczęło działalność Studio Sante. To pierwsze tego miejsce w Polsce o charakterze miejskiego uzdrowiska. Ośrodek mieści się w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej.

Oferta Studia Sante to w założeniu jego twórców odpowiedź na potrzeby mieszkańców dużych miast – zabieganych, zestresowanych i szukających odpoczynku i zdrowia. Program obiektu został więc przygotowany tak, aby w kilka godzin móc osiągnąć harmonię i zaznać leczniczych właściwości oferowanych zabiegów.

W ofercie pierwszego uzdrowiska miejskiego w Warszawie znajdują się unikaty na skalę europejską. Goldarium, czyli regenerującą saunę wyłożona 24-karatowym złotem, nawiązującą do bogatej tradycji wellness Bliskiego Wschodu. Złota sauna poprawia krążenie, zwiększa liczbę czerwonych krwinek oraz naczyń włosowatych
w mięśniach czy narządach wewnętrznych (co zapewnia dotlenienie całego organizmu). W obiekcie można także
skorzystać z japońskiej kamiennej sauny Ganbanyoku, przyspieszającej spalanie kalorii czy innowacyjnej kabiny floatingowej, w której ciało znajduje się w stanie nieważkości.

i - fot_3_

To, co przede wszystkim stanowi o uzdrowiskowym charakterze Studia Sante, to woda.
W całym kompleksie wykorzystywana jest tzw. Woda Ożywiona Sante, która
ta dzięki technologii Johanna Grandera ma przywróconą pierwotną optymalną strukturę. Jej wpływ na organizm jest kompleksowy: działa kojąco na skórę i regenerująco na cały organizm. Najwyższa jakość wody w Studiu Sante jest zapewniona również dzięki unikalnej technologii uzdatniania wody. Polega ona na filtracji wody na szkle aktywowanym, następnie elektrolizie próżniowej soli oraz naświetlaniu specjalistycznymi lampami UV.

www.studiosante.pl

i - ganbanyoku

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube