Summer Kids Fashion 2014

kidsfashion825W ubiegły weekend w Hotelu Lidia Spa & Wellness w Darłówku miało miejsce niecodzienne wydarzenie pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta DarłowoSummer Kids Fashion 2014.

Cały dzień pełen ciekawych wydarzeń poświęcony był dzieciom. Na hotelowej plaży zorganizowano konkurs na najładniejszą budowlę z piasku, w którym wzięły udział całe rodziny. Ratownicy z WOPR poprowadzili spotkanie informacyjne na temat bezpiecznego wypoczynku nad morzem. W hotelowych wnętrzach odbyły się warsztaty szycia z tiulu dla dziewczynek, natomiast chłopcy wspólnie wybudowali model kosmicznej rakiety. Uwieńczeniem całego dnia pełnego atrakcji był pokaz mody dziecięcych marek Malila TUTU oraz Bocookids. Przed pokazem „Szczęśliwe bąbelki” zaśpiewały premierowo piosenkę o hotelu pod tytułem ”Hotelowe opowieści”.

kidsfashion350W pokazie mody poprowadznym przez Supernianię Dorotę Zawadzką wzięły udział dwie marki z kolekcją ubrań dziecięcych oraz jedną dla pań. Mali modele oraz modelki kroczyli po wybiegu ustawionym przed hotelem Lidia i dumnie prezentowali ubrania.

Marka Malila TUTU i jej projektantka Kasia przedstawiła stroje nawiązujące do bajkowych opowieści i animacji. Dla Kasi źródłem inspiracji jest jej córka Lilka, stąd kolekcja prezentowała piękne tiulowe spódniczki z kokardami oraz tiulowe dodatki – bransoletki i opaski. Wszystkie modelki wyglądały w swoich stylizacjach z tego lekkiego i zwiewnego materiału, jak małe księżniczki.

Marka Bocookids zrodziła się z miłości do mody w głowie projektantek Beaty i Karoliny. Panie połączyły talent projektowania i stylizacji z pragnieniem nowego „looku” dla dwójki własnych dzieci.

Na wybiegu zaprezentowały dwie linie: sportową i casualową z kolekcji letniej oraz jesienno-zimowej. Kolekcja letnia to ubrania z najlepszej bawełny, pełne wzorów i kolorów od pudrowego różu, poprzez mocne zielenie i pomarańcze po modne szarości. Licznie zgromadzeni goście pokazu jako pierwsi mogli zobaczyć wstęp do kolekcji jesienno-zimowej – bluzy á la swetry zapinane na charakterystyczne guziki, pikowane kurtki z podszewkami w modne wzory oraz sukienki dla dziewczynek w ponadczasową pepitkę. Niespodzianką była kolekcja dla dorosłych, która była trochę większą wersją ubrań dla maluchów.

Pokaz zakończył się wspólnym wyjściem wszystkich modeli na wybieg, był czas dla fotoreporterów oraz wspólne zdjęcie przy wozach Państwowej Straży Pożarnej.

Organizatorzy zaprosili gości oraz uczestników na słodki poczęstunek.

Po pokazie każdą z prezentowanych kreacji można było przymierzyć oraz zakupić w hotelowym Showroomie.

Zakończeniem wydarzenia było spotkanie z Supernianią Dorotą Zawadzką w ramach autorskich warsztatów „Przytulmy Lato”.

W tym miejscu pragniemy podziękować sponsorom za wsparcie i szczodrość: Państwowej Straży Pożarnej, WOPR Oddział w Darłowie, Miastu Darłowo, Stoczni Darłowo, firmom: Dajar, all4office, Farutex, Iglotex, PCH Polonia, Dawex, Hurtowni Agrol w Koszalinie, Marina Royale, markom Zott, Tymbark, Milka, Pepsi, Loreal, Organique, Thalgo, KLAPP, a także Piekarni Jakubowscy, Kwiaciarni Krokus, Salonowi Fryzjerskiemu MARGO, POC, DOK, agencji Rado Fines oraz Drukarni Extra Quality Group.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube