Targi beautyVISION 2016

beautyvision banerMiędzynarodowe Targi Poznańskie beautyVISION 2016 odbędą się w dniach 7-8 maja. Zagoszczą na nich producenci oraz dystrybutorzy kosmetyków pielęgnacyjnych i upiększających, akcesoriów kosmetycznych oraz nowoczesnego sprzętu i wyposażenia salonów.

Organizatorzy zapewniają o wysokiej jakości programu merytorycznego i ekspozycji, a wystawcy zapowiadają liczne prezentacje nowości i innowacyjnych produktów. Ponadto zaplanowano liczne szkolenia, pokazy i konferencje.

Jak co roku, podczas targów odbędzie się Kongres Podologiczny. Kwestie związane z pielęgnacją stóp, a w szczególności fleblogii, zmian narządu ruchu, nabytych zmian stóp oraz chorób dermatologicznych będą szeroko omawiane przez wykładowców akademickich wyższych uczelni kosmetycznych.

Na beautyVISION nie zabraknie również Speaker’s Corner WHITE & COLOR. Słuchacze będą mogli zobaczyć pokazy wykonywane na żywo oraz zapoznać się, a nawet przetestować, nowinki kosmetyczne. Zaprezentowane zostaną także najnowsze trendy w makijażu oraz zdobieniu paznokci.

Ponownie odbędzie się Nails Olympic Show. Rozwijające się z roku na rok wydarzenie, to dwa dni i cztery konkurencje pełne artystycznych zmagań. Uczestniczki wezmą udział w kategoriach: SALON NAILS i MANIUCRE HYBRYDOWY, a także PINK & WHITE w dwóch technikach – żelowej i akrylowej.

Emocji dostarczą także Międzynarodowe Mistrzostwa w Makijażu Profesjonalnym, które są nie lada wyzwaniem. Uczestnicy będą mogli wykazać się w dwóch konkurencjach – makijażu profesjonalnym oraz kreatywnym. W tym samym czasie odbędzie się Forum Fryzjerstwa LOOK.

Więcej informacji można znaleźć  na www.beautyvision.mtp.pl oraz na stronie targów na Facebooku.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube