Terapia 3D w modelowaniu sylwetki

Trójwymiarowa kuracja 3D to najnowsze osiągnięcie specjalistów z dziedziny żywienia, fitness i medycyny, łączące zdrowy styl życia z technologią HiTech. Na podstawie kilkuletnich badań przeprowadzonych przez amerykańskie The Obesity Society udowodniono, że kuracja 3D to najlepiej dopasowany program, dzięki któremu krok po kroku zaczniesz przemieniać swoje ciało i twarz najpierw wewnętrznie – działając na poziomie skóry właściwej i tkanki podskórnej, następnie zewnętrznie, na efekcie idealnej gładkości skóry skończywszy.

modelowanieKROK I:

ĆWICZ I MODELUJ, CZYLI PRZYGOTUJ CIAŁO DO WYSIŁKU

Najważniejsza jest świadomość odpowiedniego odżywiania oraz prowadzenia higienicznego trybu życia, uwzględniającego aktywność fizyczną minimum 3 razy w tygodniu? Już został wdrożony program ćwicz i modeluj do tygodniowego grafiku, a ciągle nie widać upragnionych efektów? Czas na działanie wewnątrzkomórkowe, wspierające aktywność tonusa mięśniowego i przyśpieszającego jego metabolizm.

KROK II:

TECHNOLOGIA & REZULTATY, CZYLI DZIAŁAJ DWUFAZOWO

Sama dieta i ćwiczenia nie wystarczą w wysiłkach zmierzających do uzyskania idealnego wyglądu. Dziś już wiadomo, że pobudzanie wewnątrzkomórkowe jest tak samo ważne w drodze do wymarzonego celu. Dx Twin to pierwsze na świecie urządzenie dedykowane dla osób pragnących skutecznie rzeźbić sylwetkę. Bazuje ono na metodzie streachingu komórkowego, wzbogaconego o drgania akustyczne niskiej częstotliwości, które wprawiają komórki tłuszczowe w mikrowibracje, dzięki czemu uwalniają zmagazynowaną w trójglicerydach energię. Stworzone jest ono do całkowitej redukcji pomarańczowej skórki i nagromadzonej tkanki tłuszczowej, dając efekt redukcji komórek tłuszczowych. Dx Twin działa na zasadzie ultradermicznego masażu próżniowego, który charakteryzuje się kilkoma nowinkami. Po pierwsze podczas zabiegu nie wykorzystuje się kombinezonu, przez co zabieg jest bezpieczniejszy (jeśli mamy problemy waskularne w kombinezonie nie kontrolujemy reakcji skórnej, tym samym ryzyko powstania zastoin limfatycznych jest bardzo duże!). Zabieg jest bardziej higieniczny, przyjemniejszy w odczuciach, ale i zdecydowanie tańszy. Ponadto istnieje możliwość pracy na produktach kosmetycznych, które nakłada się na skórę przed i podczas samego zabiegu. Mogą to być kremy wyszczuplające, kremy do drenażu, żele odbudowujące czy oczyszczające, które bez pracy urządzenia wspomagającego odpowiednią penetrację do skóry właściwej, nie dają dobrego efektu. Dodatkowo urządzenie wspomaga usuwanie toksyn i złogów metabolicznych oraz wygładza skórę i poprawia jej napięcie. Włączenie do tygodniowego programu zabiegów z wykorzystaniem Dx Twin raz w tygodniu pozwoli zwiększyć o 30% wydatek energetyczny, a tym samym przyczyni się do znacznej redukcji tkanki tłuszczowej w tak newralgicznych obszarach, jak np. okolice brzucha, pośladków oraz ud.

KROK III:DX TWIN 6

NEOKOLAGENEZA, CZYLI DAJ SZANSĘ SWOJEMU KOLAGENOWI

Po 25 roku życia, niezależnie od płci czy stylu życia, każdy z nas w naturalny sposób zaczyna tracić biologiczną zdolność wytwarzania kolagenu. Kolagen jako najważniejsze białko w twoim organizmie wpływa nie tylko na estetyczne aspekty skóry, takie jak zmarszczki bądź ich brak, ale przede wszystkich sprawia, że skóra utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i elastyczności. Dx Twin usprawnił twoją przemianę materii, wyeliminował toksyny z twojego organizmu i raz na zawsze zlikwidował problem nieefektywnego wydatku energetycznego? Czas na krok III! Zakończeniem trójwymiarowej terapii 3D jest seria od 2 do 6 zabiegów z urządzeniem Reaction bazującym na technologii CORE. Niezależnie działające trzy częstotliwości fali elektromagnetycznej, punktowo przenikając do poziomu naskórkowego, do skóry właściwej a na tkance podskórnej skończywszy, wygładzają, napinają oraz uelastyczniają skórę.

Efekt końcowy? Wyrzeźbiona, zdrowa oraz smukła sylwetka.

Więcej o terapii 3D na stronie www.novagroup.pl

Artykuł pochodzi z Beauty Inspiration 4/2015 – wydanie drukowane / e-wydanie

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube