TERAPIA WODOROWA – najskuteczniejszy system zabiegowy HydroZone™

HydraZone™ to połączenie aż czterech technologii w jednym urządzeniu. Dzięki tak bogatemu wyposażeniu możemy zapewnić indywidualnie dobraną i kompleksową terapię każdej skórze oraz wpływać na skutki foto-starzenia.

HydraZone™ pozwala na tworzenie spersonalizowanych pakietów zabiegowych, dzięki wykorzystaniu jednej lub połączeniu kilku funkcji. Pozwala w sposób skuteczny, a zarazem nieinwazyjny oczyścić skórę, poprawić jej zagęszczenie, nawilżyć oraz wzmocnić witalność. Zabiegi dedykowane są dla osób borykających się ze skórą wrażliwą, płytko unaczynioną, z tendencją do nadmiernego wytwarzania sebum, pozbawioną witalności lub tzw. skórą palacza. Klienci już po pierwszych zabiegach mogą cieszyć się z nawilżonej, dotlenionej oraz odżywionej skóry.

HydraZone™ to system który zawiera:

  • terapię wodorową
  • specjalnej częstotliwości mikroprądy
  • fonoterapię
  • hot and cold therapy.

TERAPIA WODOROWA pozwala głęboko oczyścić skórę z zanieczyszczeń oraz sebum dzięki zastosowaniu strumienia wody nasyconego wodorem. Skóra po zabiegu jest świeża, czysta i nawilżona. Dodatkowe właściwości najmniejszego pierwiastka, jakim jest wodór, wpływają również na spowalnianie procesu starzenia komórkowego. Terapia wodorowa jest zabiegiem całorocznym i całkowicie bezpiecznym. Mogą z niej korzystać zarówno klienci ze skórami problematycznymi, osoby z delikatną i płytko unaczynioną skórą a także kobiety w ciąży.

FONOTERAPIA sprawia, że składniki aktywne zawarte w dedykowanych kosmetykach mogą być efektywnie wtłaczane w głąb skóry. W celu zwiększenia penetracji substancji aktywnych w HyzdraZone™ i generowana jest fala ultradźwiękowa o częstotliwości 1 MHz.

SPECJALNEJ CZĘSTOTLIWOŚCI MIKROPRĄDY to zabieg, dzięki któremu w skórze wytwarzają się mikropory, przez które mogą swobodnie wnikać składniki aktywne kosmetyków. Wykorzystując zjawisko mikroporacji wraz z odpowiednio skomponowanymi kosmetykami w nanotechnologii możliwie jest wykonanie zabiegów liftingujących, nawilżających, ujędrniających skórę, redukujących zmarszczki oraz poprawiających owal twarzy.

HOT AND COLD THERAPY Terapia zimnem stosowana jest w celu zniwelowania odczuwania bólu oraz zmniejszania obrzęku np. po zabiegach inwazyjnych. W zabiegu wykorzystano również wpływ ciepła na uaktywnienie pracy naczyń krwionośnych. Komórki zostają lepiej dotlenione i odżywione. Idealna metoda stosowana na zakończenie zabiegu liftingującego i poprawiającego owal twarzy.

HydraZone TM to idealne urządzenie dla salonów, które ciągle podążają za nowościami, poszerzają swoją ofertę, by zapewnić swoim klientom różnorodność zabiegów oraz najlepsze efekty.

Grupa LestheZone® www.lesthezone.pl

KONTAKT:

hurt@lesthezone.pl

tel.: 533 344 766, 501 509 569, 575 611 511, 508 143 567

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube