URODA Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie

URODA Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie

270 wystawców i marek, premiery, nowości, trendy, pokazy i szkolenia – tak zapowiada się tegoroczne targi kosmetyczno-fryzjerskie Uroda 2016 w Gdańsku. Ubiegłoroczna edycja w opinii mediów, wystawców i odwiedzających odniosła duży sukces. Odwiedziło ją ponad 6 500 gości.

 

Na tegoroczną edycję organizatorzy przygotowali kilka nowości. Po raz pierwszy na targach zagości Strefa Barberingu, gdzie prezentowane będą kosmetyki i sprzęt do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu. Ekspozycji towarzyszyć będzie otwarty konkurs Barber Style, pokazy oraz warsztaty.

Po raz pierwszy w Gdańsku gościć będzie też zespół nagradzanych stylistów firmy szkoleniowej McDonald Waterfall z Wielkiej Brytanii. Ich pokaz Vision oraz seminarium MW Creative to obowiązkowe punkty programu na Targach Uroda.
Sukces zorganizowanego rok temu Kongresu Podologicznego spowodował, że w tym roku powstanie cała strefa poświęcona temu tematowi. Będzie w niej można zaopatrzyć się w narzędzia, urządzenia, kosmetyki, fachowe publikacje oraz wziąć udział w warsztatach.

Cztery nowe konkurencje rozegrane zostaną natomiast w ramach Mistrzostw Stylizacji Paznokci: Pink&White Salon Nails, Sztylet Salonowy, One Tip Oraz Tip Box 3d.

W nowej, wydłużonej do dwóch dni formule odbywać się będą Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Permanentnego BB Północ.
www.urodatargi.pl

8-9 października 2016, Gdańsk

 

TARGI URODA W LICZBACH
– 14 profesjonalnych warsztatów, seminariów i wykładów (wizażu, makijażu pernamentnego, podologicznych, fryzjerskich i marketingowych)
– 8 konkursów stylizacji paznokci
– 4 konkursy fryzjerskie (po raz pierwszy konkurs Barber Style)
– 3 strefy specjalne (barberingu, podologiczna, zdrowia i urody)
– 2 mistrzostwa wizażu i stylizacji
– 2 kongresy wizażu i stylizacji
– 2 dni pokazów.

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube