Urządzenia do strefy fitness

urzadzeniaW niemal każdym klubie fitness, a także hotelach spa, znajduje się strefa ćwiczeń z „ciężkim sprzętem”, czyli popularna siłownia. Sztuka jej wyposażenia nie polega na kupnie jak największej ilości najdroższych urządzeń, lecz na doborze ich odpowiedniej liczby tak, by zachować pełen komfort ćwiczeń na wszystkie partie mięśni. Dzięki dostępności do sprzętu na światowym poziomie, siłownie w polskich obiektach wyglądają dziś naprawdę profesjonalnie. Oto kilka rozwiązań, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie aktywnej strefy każdego spa.

 

BODY SPACE CARDIO BIEŻNIA

Bieżnia Cardio Slim & Beauty

Body Space Cardio  Bieżnia ustanawia nowe standardy na rynku profesjonalnych urządzeń przeznaczonych dla najlepszych klubów fitness.  Począwszy od zmodyfikowanego napędu pasa bieżni treningowej, po silnik AC 4,0 HP motor (8 HP Peak), który nie wymaga konserwacji. Posiada kilkustopniowy system chłodzenia – Air Cool. Dotykowy wyświetlacz pozwala na łatwe kontrolowanie szybkości i pochylenia bieżni. Przyjazny interface pozwala na konfigurowanie programów treningowych w sposób optymalny.

producent: Body Space Slim & Beauty Krzysztof Seemann S.J.

dystrybutor: Body Space Slim & Beauty Krzysztof Seemann S.J.

www.bodyspace.pl


BIEŻNIA ANTYGRAWITACYJNA

M300_bez tła

Skonstruowana w laboratoriach NASA, miała symulować efekt chodzenia po powierzchni Księżyca – w warunkach zmniejszonej grawitacji. Dziś antygrawitacyjna bieżnia ALTER-G szturmem zdobywa kluby fitness. Z jej zalet korzystają sportowcy, osoby leczące kontuzje, a także zmagające się z nadwagą. Zaaprobowana jako sprzęt medyczny stosowany podczas ćwiczeń fizycznych w celu spadku wagi ciała, a także w celu przyspieszenia powrotu do zdrowia pacjentów z urazami kończyn dolnych. Bieżnia redukuję ciężar ciała nawet o 80%.

producent: AlterG

dystrybutor: BTL Polska

www.btlnet.pl 


Bieżnia T655

T655_15- TFT

Bieżnia T655 wyposażona jest w jeden z najmocniejszych i najbardziej energooszczędnych silników elektrycznych na świecie. Jest wyjątkowo łatwa w obsłudze i praktycznie nie wymaga żadnego nadzoru od obsługi klubu, w którym pracuje. Sama kontroluje swój stan techniczny i sama się konserwuje. Dzięki zaawansowanemu interfejsowi bieżnia jest w stanie sama zgłosić usterkę do serwisu, poinformować obsługę o całkowitym czasie eksploatacji, przebiegu czy o innych informacjach użytkowo-statystycznych.

producent: SportsArt

dystrybutor: IMG S.A.

www.imgfitness.pl


Vacu Fit

 Vacu Fit Active Pro

Unikalne urządzenia treningowe, składające się z bieżni lub steppera zamkniętego w kapsule z podciśnieniem. Skuteczność działania Vacu Fit opiera się na wykorzystaniu niewielkiego podciśnienia,  które poprawia krążenie krwi i limfy, powodując skuteczniejsze odprowadzanie produktów powstających podczas intensywnego treningu. Wytwarzane podciśnienie jest absolutnie niegroźne dla organizmu, pod warunkiem stosowania się do zaleceń podczas treningu.

producent: Vacu Fit

dystrybutor: Intersun

www.intersun.pl


ARTIS RUN


_ARTIS

Ergonomiczne ustawienie ekranu, by był on na optymalnej wysokości i pod odpowiednim kątem dla każdego, bez względu na wzrost i wagę, jest udogodnieniem i nowością. Dodatkowo ARTIS Run posiada unikalną konstrukcję, geometrię bez ram i o 30% mniejsze zużycie energii. Jest to w pełni multimedialne urządzenie, dzięki któremu użytkownik ma możliwość ściągania ulubionych aplikacji, oglądania filmów i korzystania z internetu. Prędkość bieżni ARTIS  dochodzi do 25km/h, a maksymalny kąt nachylenia do 15%.

producent: Technogym

dystrybutor: ITP S.A.

www.technogympolska.pl

 

 


STEPER TWISTER Z LINKAMI USA FITNESS

Steper_Twister_ z_linkami_200-01

Przyrząd do poprawy kondycji organizmu i wydolności układu oddechowego, wyposażony w komputerek mierzący czas, ilość kroków i spalone kalorie. Posiada linki, dzięki którym można ćwiczyć także górne części ciała. Wykonany z trwałych i estetycznych materiałów, zgodnie z europejską normą EN 957, certyfikat CE. Sekretem steppera skrętnego jest wielokierunkowy ruch, podobny do jazdy na rolkach, co gwarantuje szybką utratę zbędnych kilogramów i poprawę kondycji fizycznej.

producent: Bat Sport Sp. z o.o.

dystrybutor: Bat Sport Sp. z o.o.

www.batsport.pl

 


Active

activeplus03

PowerSlim Active to rewolucyjne urządzenie fitness. Daje zaskakujące efekty w wyszczuplaniu, odchudzaniu, likwidacji cellulitu i poprawy wyglądu skóry. Opatentowana metoda synergii podczerwieni, jonizacji i ruchu jest najlepszym sposobem zrzucenia zbędnych kilogramów. Podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm. Jonizacja dotlenia komórki i poprawia kondycję. Redukcja obwodu ciała, mierzona w talii, to nawet do 20 cm po 3-tygodniowej serii ćwiczeń!

producent: Centrum Pięknego Ciała

dystrybutor: Centrum Pięknego Ciała

www.PowerSlim.pl

 


Aqua Bike Magic

spa inspi aquabike1_correct_logo

 

Aqua Bike Magic to połączenie trzech elementów: wody, roweru i hydromasażu. Zapewnia wyjątkowo skuteczny rodzaj treningu indywidualnego. Efektem korzystania z roweru, zamkniętego w szczelnej kapsule wodnej, jest kształtowanie sylwetki  oraz redukcja cellulitu poprzez zamianę tkanki tłuszczowej w mięśnie. Proces ten dodatkowo przyśpiesza opór hydrostatyczny wody. Jakość produktów Fitnesswell potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2008.

producent: Fitnesswell Krzysztof Markowski

www.aquabikemagic.pl

 


Reformer Peak Pilates Mve®

 MVe Reformer

Stylowy wygląd, lekka konstrukcja, możliwość składania reformerów jeden na drugi – to zalety tego urządzenia. Dodatkowo łóżko wyposażone jest w kółeczka, które umożliwiają łatwe przemieszczanie. Reformer posiada system sprężyn, które pozwalają na wybór indywidualnego obciążenia do ćwiczeń, ruchomą platformę, system lin i opasek, a także antypoślizgową matę. Reformer Mve® świetnie sprawdza się w zajęciach grupowych oraz w treningach personalnych lub dedykowanych studiach pilates.

producent: Peak Pilates®

dystrybutor: Star Fitness S.A.

www.star-fitness.pl

 


Bieżnia Activate™ Series

bieżnia Activate LF

Nowoczesna bieżnia marki Life Fitness z linii Activate™ Series jest prosta oraz intuicyjna w obsłudze. System tłumienia drgań FlexDeck™ zmniejsza obciążenie kolan i stawów nawet o 30% w porównaniu z bieżniami bez systemu amortyzacji. Urządzenie posiada wszystkie niezbędne funkcje przydatne dla każdego użytkownika, gwarantując udany trening. Dzięki kompaktowym rozmiarom można zaoszczędzić sporo miejsca. Najwyższa jakość wykonania, komfort i łatwość użytkowania, godne lidera branży fitness na świecie.

producent: Life Fitness

dystrybutor: Top-Gym

www.top-gym.pl


 Zobacz także w Spa Inspirations 2/2014 – wydanie drukowane / e-wydanie

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube