Urządzenia do zabiegów estetycznych – top 2014

Sexy happy fit naked woman

Zbliża się koniec roku – czas podsumowań, rozliczeń i nowych planów. Podsumowania nie omijają branży beauty, a dzięki zestawieniom osiągnięć sprzedażowych, firmy oferujące na polskim rynku urządzenia dla branży beauty do zabiegów na twarz i ciało wytypowały spośród swoich produktów te, które cieszyły się największym zainteresowaniem klientów. Specjalnie dla Państwa przedstawiamy redakcyjne zestawienie urządzeń do zabiegów estetycznych, które osiągnęły najlepszy wynik sprzedaży w 2014 roku.

 

Bio Electro Peeling

8091_Optomedi (Kopiowanie) 

Jedyna na świecie, innowacyjna metoda eksfoliacji falami radiowymi. Aparat  umożliwia także wykonywanie ultraskutecznych zabiegów odmładzających i regeneracyjnych. Bio Electro Peeling został wielokrotnie nagrodzony medalami za innowacyjność i technologię w kategorii Urządzenia Medyczne, otrzymując prestiżowe wyróżnienia w Paryżu, Brukseli i Genewie. Metoda zapewnia skuteczną eksfoliację, lifting i spłycanie zmarszczek, leczenie trądziku, spłycanie blizn potrądzikowych i rozstępów.

producent: Optomedi

dystrybutor: Abacosun

www.abacosun.pl


OXYjet®

oxyjet zdjęcie (Kopiowanie)

To opatentowana pulsacyjna iniekcja tlenowa. Wniknięcie w naskórek aplikowanego ręcznie preparatu trwa ok. 60 minut, OXYjet® wprowadza go w głębokie warstwy skóry w ciągu 1 minuty. Bezbolesna, pulsacyjna iniekcja tlenu stanowi efektywne rozwiązanie dla obszarów ciała dotkniętych problemami kosmetycznymi (przebarwienia, zmarszczki, zanieczyszczenia). Dzięki pracy aparatu, wysoko efektywne formuły kosmetyków oraz czysty skoncentrowany tlen dostarczane są w głębokie warstwy skóry metodą pulsacyjną.

producent: Nora Bode Kosmetik®

dystrybutor: Polmax

www.polmax.eu


Dual Laser sPTF+

_DSC6357-Edit (Kopiowanie)

Dual Laser sPTF+ to najnowsza, opatentowana technologia. Łączy energię świetlną oraz cieplną w sposób pozwalający uzyskać najwyższą skuteczność. System PTF zapewnia gwarancje zabiegów nie tylko skutecznych, ale i bezbolesnych – wszystko dzięki uzyskaniu prostokątnego impulsu światła. Badania dowiodły, że Dual Laser sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%. Funkcje: usuwanie owłosienia, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, terapia naczyniowa, leczenie trądziku.

producent: GSD

dystrybutor: Mimari

www.mimari.pl


Dermatude – MetaTerapia

D1000_Dermatude_Meta-Ject_FX50_device (Kopiowanie)

Metaterapia to akronim od Medical & Esthetical Tissue Activation (Medyczna i Estetyczna Aktywacja Tkanek), nowej metody odmładzania skóry, działania spowalniającego proces starzenia się skóry, nawilżania i odnowy skóry. Taką terapię może przeprowadzić specjalista kosmetologii i stanowi ona jedyną szansę na zaoferowanie najnowszych technik poprawy wyglądu skóry w salonie kosmetycznym. Metaterapia to  zabieg z rezultatami w zastosowaniu na: odmładzanie skóry, poprawę wyglądu skóry, nawilżanie, odnowę.

producent: NC Group

dystrybutor: IFA PRO

www.dermatude.com.pl


Magnifico

Magnifico (Kopiowanie)

Urządzenia do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz poprawy owalu twarzy. Maksymalne efekty gwarantuje 5 niezastąpionych technologii: odciśnieniowa liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe RF, promieniowanie IR, masaż ssąco-próżniowy oraz mechaniczny masaż rolkami. Urządzenie MAGNIFICO zdobyło wyróżnienie w  konkursie Inspiracje Roku 2014 w kategorii „Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało” zorganizowanym przez magazyn Spa Inspirations.

dystrybutor: Mimari

www.mimari.pl


EVO3lution 

EVO3-NOVAVISION-3 (Kopiowanie)

Urządzenie oferujące synergię 3 technologii: Prąd Wysokiej Częstotliwości (High Frequency Current), M.I.T (mikroprądy) oraz podczerwień. HFC to nowa metoda w leczeniu miejscowej otyłości – umożliwia kontrolowany i bezpieczny wzrost temperatury obszaru leczonego. MIT to mikrolifting i leczenie urazów bezpośrednio po iniekcji. Mikroprądy  przyspieszają procesy regeneracji tkanek, czas leczenia ran i zrostu kości. Powodują również efekt jonizacji, wspomagający działanie preparatów kosmetycznych.

producent: Nova Estetyc

dystrybutor: Nova Group

www.novagroup.pl


magicPot

20110729___84142 (Kopiowanie)

Urządzenie wykorzystuje metodę VacuRadioLight, kombinację 3 technologii: fali radiowej, vacuum i światła LED. Zabiegi VRL to metoda walki z  miejscową otyłością, brakiem jędrności skóry, cellulitem oraz zmarszczkami. Są to masaże połączone z ciepłem radiofrekwencji, wspomagane światłem LED. Zatrzymują proces rozrastania się komórek tłuszczowych i przyspieszają ich metabolizm. Metoda VRL pobudza wymianę płynów ustrojowych. Zabieg wyszczupla, ujędrnia, wygładza oraz działa liftingująco.

producent: Korea

dystrybutor: Yasumi

www.magicpot.pl


Q-Energy

QEnergy (Kopiowanie)

Urządzenie służy do nieinwazyjnej liposukcji, wykorzystuje fale ultradźwiękową oraz wywołuje efekt kawitacji ultradźwiękowej. Umożliwia osiągnięcie zadowalających efektów bez powstania nierówności. Dzięki mechanizmowi kontroli sprzężenia zwrotnego, parametrów pracy (szybkości rozchodzenia się ciśnienia akustycznego, temperatury i odchylenia od punktu maksymalnej wydajności) jest on jednym z najlepszych z punktu widzenia technologicznego urządzeniem do zabiegów rozbijania tkanki tłuszczowej.

producent: Cesare Quaranta

dystrybutor: Intersun

www.intersun-spa.pl


Mantis®

mantis zdjęcie (Kopiowanie)

Urządzenie wykorzystuje masaż rolkowy z podciśnieniem do mobilizacji tkanki łącznej. Pełną regenerację komórkową zapewnia symultanicznie działające pulsacyjne pole magnetyczne z rezonansem stochastycznym. Efekty poprawy mikrokrążenia, metabolizmu, stymulacji fibroblastów, usunięcia toksyn i działania antyrodnikowego są szybko widoczne i odczuwalne. Mantis® to pewne urządzenie do redukcji cellulitu i terapii przeciwstarzeniowej twarzy. Mantis® to propozycja dla każdego.

producent: Mantis®

dystrybutor: Polmax

www.polmax.eu


DermaOXY – Infuzja Tlenowa

Oxygenmaskine_jpg (Kopiowanie) (Kopiowanie)

Opatentowana metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek. Powstała z myślą o osiągnięciu szybkich efektów w bezinwazyjny sposób. Szereg naukowych badań pozwolił stworzyć połączenie pracy na urządzeniu, a także wykorzystanie specjalistycznych, dedykowanych preparatów, bogatych w składniki aktywne. Infuzja tlenowa DermaOXY to sprzęt kosmetyczny, który daje możliwość proponowania najnowszych i najefektywniejszych zabiegów, które dają rezultaty w krótkim czasie.

producent: Medic Tinedic

dystrybutor: IFA PRO

www.dermaoxy.pl


ICOONE

icoone-1-rvb-300dpi_39 (Kopiowanie)

Technologia pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Technologia oferuje zabieg skuteczny oraz bezpieczny dla skóry. Możliwość pracy na dwóch głowicach jednocześnie daje szybkie efekty. 1180 mikrootworów na każdy dm2 gwarantuje skuteczny zabieg z zachowaniem pełnego szacunku dla skóry.

producent: I-Tech Industries S.R.L.

dystrybutor: Mrotex Sp z o.o.

www.icoone.pl


ACCURA

sorisa

Doceniane przez użytkowników urządzenie ACCURA do zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i liftingu ciała łączy działanie kosmetyków z czterema technikami: HF, termoterapią, elektroporacją i mikroprądami. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii i preparatów stworzonych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć medycyny i kosmetologii SORISA stworzyła unikalną, profesjonalną, pielęgnację dla każdego typu oraz problemu skóry. Atrakcyjna cena, natychmiastowe efekty zabiegów to atuty aparatu ACCURA.

producent: Sorisa

dystrybutor: Slandi sp. z o.o.o

www.sorisa.pl

 


Reaction

Reaction NOVA GROUP (Kopiowanie)

 

System ma zastosowanie zabiegowe w procedurach bazujących na warstwie kolagenowej. ReactionTM  emituje 3 różne częstotliwości fal elektromagnetycznych, które mogą działać wybiórczo lub łącznie, także w kombinacji z funkcją vacuum. Zasysa ona fałd skóry, który jest poddawany działaniu fali o odpowiedniej częstotliwości. Istnieje możliwość synergicznej i niezależnej pracy technologii CORETM i vacuum, wybór 1 z 3 głowic, a także różnych częstotliwości  i poziomów głębokości  wnikania w tkanki.

producent: Viora

dystrybutor: Nova Group

www.novagroup.pl

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube