Wejdź do organicznego świata rytuałów Philip Martin’s

 

Dołącz do nas, a małe rzeczy zmienią się w wielkie.

Dziękujemy za wizytę na stoisku Philip Martin’s podczas konferencji Lider Biznesu Beauty, która odbyła się w Warszawie w AIRPORT HOTEL OKĘCIE, w dniu 28.05.2018.

Philip Martin’s to włoska marka, która tworzy biokompatybilne produkty profesjonalne do salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych i salonów SPA, łącząc poszukiwania jakości i dobrego samopoczucia oraz zapewniając osiągnięcie równowagi między naturą i najnowszymi osiągnięciami naukowymi.

Philip Martin’s to gwarancja dla klientów, która oznacza wellness, efektywność i odpowiednie rozwiązania. Filozofią Philip Martin’s jest zapewnienie poczucia luksusu i optymalnej efektywności poprzez stosowanie produktów ekologicznych do pielęgnacji ciała i włosów.

Wejdź do organicznego świata rytuałów Philip Martin’s

Produkty tworzone są ze składników pochodzenia roślinnego, aby zaoferować efektywność i maksimum uwagi zarówno klientom jak i otoczeniu.

Doświadczenia sensoryczne Philip Martin’s sprawiają, że każdy zabieg jest wyjątkową chwilą, gwarantującą niezwykłe doznania i zapewniającą maksymalną jakość, bez uszczerbku dla wyznawanych wartości. Szeroka gama produktów umożliwia staranny dobór do indywidualnych potrzeb, zapewnia stały rozwój i pozwala osiągnąć poziom doskonałości.

 

DLACZEGO PHILIP MARTIN’S?

Produkty: stworzone z użyciem biokompatybilnych i certyfikowanych składników, które zapewniają zdrową pielęgnację, przy jednoczesnym szacunku i dbałości zarówno o klienta jak i środowisko naturalne.
Rytuały pielęgnacyjne: zmysłowe wrażenia, dzięki którym wizyta w salonie staje się wyjątkowym i szczególnym momentem.
Szkolenia: innowacyjny sposób na pozytywną motywację i kreatywność zespołu.
Model biznesu z sukcesem: unikalny pomysł na biznes, który w krótkim czasie pozwolił rozwinąć się firmom w ponad 30 krajach.

 

Będzie nam niezmiernie miło przedstawić dalsze szczegóły podczas osobistego spotkania lub przesłać pakiet informacyjno – testowy. Prosimy o kontakt: biuro@philipmartins.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube