WIOSENNE NOWOŚCI SELVERT THERMAL

kosmoprof 1Firma Kosmoprof przedstawiła wiosenne premiery zabiegowe oraz kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała szwajcarskiej marki Selvert Thermal. Są one już obecne w najlepszych klinikach, gabinetach i spa w Polsce.

Na specjalnym spotkaniu dla profesjonalistów zaprezentowano m.in. nowy program zabiegowy z kwasami oraz linię preparatów do pielęgnacji domowej, opartą na wykorzystaniu anti-agingowych i przeciwrodnikowych właściwościach witaminy C. Gościem specjalnym wydarzenia była dr Montserrat Marti z Hiszpanii – dermatolog Grupy Ginper Barcelona, właściciela marki Selvert Thermal.

Selvert Pure Vitamin C to nowoczesny zabieg kosmetyczny, bazujący na przeciwutleniających właściwościach witaminy C oraz nowatorskim połączeniu dwóch jej postaci w jednej formule. Opracowany z myślą o wzmocnieniu funkcji regeneracyjnej i ochronnej skóry, narażonej w miejskim środowisku na podrażnienia, fotouszkodzenia i szybsze starzenie. Pure Vitamin C to jednocześnie linia kosmetyków z wysoką zawartością witaminy C – skutecznie redukująca niedoskonałości oraz poprawiająca kondycję cery.

www.selvert.info

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube