WKRÓTCE OTWARCIE KANDARA SPA

Kandara wiadomościKANDARA SPA to kolejne wyzwanie stojące przed marką KANDARA. Po zrealizowanych projektach klasycznego salonu urody oraz nowatorskiego pomysłu świadczenia usług beauty w galerii handlowej, przyszedł czas na stworzenie luksusowego spa, pracującego w oparciu o najbardziej prestiżowe marki. Jest to naturalny krok w rozwoju KANDARY oraz odpowiedź na zapotrzebowanie rynku.

Spa funkcjonujące przy luksusowym hotelu musi spełnić specjalne wymagania. Miejsce to wymaga usługi różnej od usług świadczonych w klasycznych salonach urody. Zaspół KANDARY jest przygotowany na nowe wyzwania. Nowe miejsce zagospodarowane przez KANDARĘ na mapie Wrocławia to budynek OVO.

OVO Wrocław to najbardziej wyczekiwana we Wrocławiu inwestycja. Powstała w samym centrum miasta, a od Rynku dzieli ją 10 minut spaceru. To futurystyczny kompleks apartamentów, biur i pięciogwiazdkowego hotelu Hilton. Wyjątkowa w swej urodzie bryła budynku przypomina kroplę wody. W planach KANDARY jest praca w porozumieniu z hotelem Hilton oraz premium klubem fitness Holmes Place, z którym już są omawiane pierwsze wspólne kampanie reklamowe.

www.kandara.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube