Akcja społeczna Kosmoprof

Kosmoprof, partner Intraceuticals w Polsce, zaprasza na wiosenną edycję ogólnopolskiej akcji społecznej „Wyglądam dobrze, czuję się lepiej”.

Jej celem jest wsparcie kobiet po chorobie nowotworowej w ich dążeniu do przywrócenia jakości i radości życia, jaką cieszyły się przed zachorowaniem.
Zamierzeniem organizatorów akcji jest również zwrócenie społecznej uwagi na problem niskiej wiedzy w zakresie kosmetologii onkologicznej w Polsce zarówno wśród pacjentów, jak i specjalistów oraz wynikających z tego mitów na temat pielęgnacji skóry po terapiach nowotworowych.

Założeniem akcji jest możliwość przekazania darmowego zabiegu nawadniania i rewitalizacji skóry Intraceuticals osobom po leczeniu onkologicznym przez każdą klientkę gabinetu lub kliniki, które biorą udział w projekcie. Wystarczy, że w czasie wizyty, po wykonaniu zabiegu dla siebie, nabędzie ona krem do pielęgnacji domowej dedykowany tej akcji.

Ekspertem merytorycznym akcji jest onkolog prof. dr hab. Dariusz Iżycki z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, który współpracuje z zespołem kosmetologów firmy Kosmoprof, w tym z jej założycielami i pomysłodawcami projektu Grażyną i Bogumiłem Zych. W akcji uczestniczą gabinety kosmetyczne i dermatologiczne oraz kliniki estetyczne, które posiadają w swojej ofercie zabiegi Intraceuticals.

Akcja trwa do 30 kwietnia br.

www.intraceuticals.info.pl


 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube