Zabiegi bankietowe, ratunek dla zmęczonej cery przed wielkim wyjściem

Luxury young woman in expensive interior. Girl with flawless mak

Ślub, wieczorna gala czy ważne spotkanie biznesowe to okazje, kiedy panie chcą wyglądać olśniewająco. Zwykle o dobrą formę skóry dbają ze znacznym wyprzedzeniem, jednak czasem zdarza się, że na jej pielęgnację i rewitalizację zabrakło czasu, a do ślubu czy przyjęcia zostały już tylko godziny. W takiej sytuacji można pomyśleć o zabiegu bankietowym.

Zabiegi bankietowe to takie, które poleca się tuż przed ważnymi uroczystościami i imprezami (stąd nazywa się je bankietowymi). Wykonywane są na twarzy, szyi i dekolcie, a to co wyróżnia je na tle innych kuracji, to szybkość działania. W zabiegach tych użyte są związki biologicznie aktywne zaawansowane technologicznie i połączone tak, aby skóra zareagowała natychmiast. Efekt widoczny jest zaraz po wyjściu z gabinetu i utrzymuje się co najmniej dobę. Upiększające zabiegi bankietowe mają za zadanie natychmiastową rewitalizację cery, poprzez jej intensywne nawilżenie i odżywienie. Poprawiają koloryt skóry, usuwają objawy zmęczenia i codziennego stresu. Dzięki nim skóra wygląda świeżo, a makijaż wieczorowy dłużej się utrzymuje. Są to zabiegi nieinwazyjne i przyjazne dla skóry, które szybko poprawiają kondycję skóry – rozświetlają, wygładzają, redukują zaczerwienienia, delikatnie ją napinają, ale także obkurczają pory.

PROCEDURA „LAST MINUTE”

Zabiegi bankietowe coraz częściej znajdują się w ofercie centrów dermatologii estetycznej oraz gabinetów kosmetycznych. Praktycznie każda marka ma do zaoferowania zabiegi „last minute”. Na czym one polegają? (…)

Joanna Klonowska

Wydział Nauk o Zdrowiu Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie

Czytaj cały artykuł w Beauty Inspiration 4/2015 – wydanie drukowane / e-wydanie 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube