ZACZYNAMY. KROK PIERWSZY – EDUKACJA PRZEDKONFERENCYJNA

Witam Cię serdecznie,

Cieszę się, że już niedługo zobaczymy się na 7. Konferencji Lider Biznesu Beauty. Co roku staramy się przygotować dla Was coś nowego. Ale nie o nowość tu chodzi, a o to aby to „coś nowego” spełniało jeden podstawowy wymóg – ma dostarczyć Wam jak najwięcej wiedzy z zakresu prowadzenia biznesy beauty. Tym razem nie tylko dostarczamy ale też staramy się aby ta wiedza została zaszczepiona w Waszych biznesach podnosząc je na wyższy poziom. Stąd pomysł konferencji, w której wiedzę będziemy dostarczać w trzech krokach – przed konferencją, w jej trakcie i po konferencji. Życzę przyjemnej i pożytecznej nauki. Zachęcam też do dyskusji. Jak pokazuje doświadczenie to właśnie wymiana doświadczeń między managerami to bardzo duża wartość takich spotkań. Warto rozmawiać.

Mariusz Nieścior
Redaktor naczelny Beauty Inspiration

 

Na czym będą polegały trzy kroki edukacyjne?

KROK 1

Wszyscy posiadacze biletów na konferencję uzyskają dostęp do specjalnej platformy, na której znajdą wiedzę wprowadzającą do każdego tematu konferencji. Dostępna ona będzie w postaci: rozmów online na żywo z prelegentem (z możliwością zadawania pytań), nagrań video przygotowanych specjalnie dla Was, materiałów edukacyjnych do pobrania w plikach PDF, czy kursów online Baza wiedzy dla etapu pierwszego dostępna będzie od 14.05.2019.

 

KROK II

27.05. (dzień pierwszy) – wykłady szkoleniowe – praktyczna wiedza biznesowa, porady i rozwiązania do zwiększania rentowności usług beauty i spa – otrzymasz też podręcznik konferencyjny z prezentacjami prelegentów i materiałami specjalnymi – każdy z prelegentów będzie miał też dla Ciebie pracę domową, zadanie do wykonania, które pomoże Ci wdrożyć poznane na konferencji rozwiązania w praktyce, w Twoim biznesie

28.05. (dzień drugi) – dyskusja panelowa i 4 warsztaty tematyczne

 

KROK III

W trzy tygodnie po konferencji otrzymasz na Messengera test sprawdzający twoją wiedzę z konferencji. Osoby, które zdadzą to znaczy odpowiedzą poprawnie na 80 % wszystkich pytań otrzymają certyfikat potwierdzający zdobycie wiedzy.

 

 

MATERIAŁY DO KROKU PIERWSZEGO

Materiały do obejrzenia i pracy:

Wojciech Bizub – kurs online – jak szybko pisać dobre artykuły blogowe – już dostępne!

Marcin Osman – Jak używać Instagrama, aby sprzedawał produkty/usługi w branży beauty?

Premiera materiału – 16.05.; godz. 10:00

Konrad Traczyk – Co powinieneś wiedzieć o influencer marketingu?

Premiera materiału – 18.05. godz. 10:00

Kalina Ben Sira – Klient premium czy zabiegi premium, czyli prowadzenie usług na najwyższym poziomie

Premiera materiału – 21.05. godz. 10:00

 

Spotkania Live z interakcją:

20.05 [poniedziałek]; godz. 20:30 – Adam Grzesik – Case study skutecznej strategii pozyskania klient

Live na grupie uczestników Konferencji Lider Biznesu Beauty (z możliwością zadawania pytań). Przewidywany czas spotkania: 40 min.

21.05. [wtorek]; godz. 20:30 – Mirosław Skwarek – 5 pomysłów na angażujące wpisy w branży beauty

Live na grupie uczestników Konferencji Lider Biznesu Beauty (z możliwością zadawania pytań). Przewidywany czas spotkania: 30 min.

22.05. [środa] Marta Fiłoń – Botowe sztuczki, czyli co to są boty i jak możesz je wykorzystać?

Live na grupie uczestników Konferencji Lider Biznesu Beauty (z możliwością zadawania pytań). Przewidywany czas spotkania: 40 min.

23.05. [czwartek], godz. 20:30 – Beata Adamczyk – Dlaczego warto stawiać na dobre relacje?

Live na grupie uczestników Konferencji Lider Biznesu Beauty (z możliwością zadawania pytań). Przewidywany czas spotkania: 40 min.

24.05. [piątek], godz. 11:00 – Sylwia Dąbrowska – Dlaczego warto inwestować czas, energię i pieniądze w tworzenie treści video?

Live na grupie uczestników Konferencji Lider Biznesu Beauty (z możliwością zadawania pytań). Przewidywany czas spotkania: 40 min.

 

UWAGI ORGANIZACYJNE I TECHNICZNE

– wszystkie materiały będą dostępne wyłącznie dla posiadaczy biletów na 7 Konferencję Lider Biznesu Beauty

– wszystkie materiały (jak też informacje o nich) będą się pojawiać na zamkniętej grupie uczestników 7 Konferencji Lider Biznesu Beauty

– materiały pozostaną dostępne do 30 czerwca br

 

JEŻELI MASZ JUŻ BILET, DOŁĄCZ DO GRUPY Z MATERIAŁAMI>>>

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube