ZESTAWIENIE 13 najlepszych laserów do epilacji

Usuwanie niechcianego owłosienia to jeden z zabiegów zajmujących zaszczytne miejsce w topie najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Najlepsze i trwałe rezultaty w tym zakresie daje wykorzystanie lasera (zniszczenie komórek macierzystych włosa powoduje, że on nie odrasta). Nie bez znaczenia dla popularności tego rozwiązania jest też fakt, iż zabieg epilacji laserowej jest bezbolesny, co z pewnością docenią ci, którzy dotychczas korzystali np. z depilacji woskiem. Chcąc ułatwić Państwu wybór najodpowiedniejszego rozwiązania, poprosiliśmy wiodących dystrybutorów o wytypowanie z ich oferty najlepszego urządzenia. Przedstawiamy zestawienie 13 najlepszych laserów do epilacji.

Przejdź od razu do wybranego urządzenia, kliknij w jego nazwę:

EPILDREAM ONE

Najnowszej technologii laser diodowy do epilacji o niewiarygodnych parametrach:
- częstotliwość - 20Hz
- czas trwania impulsu - 300 ms
- gęstość energii - 40 J/cm2
- moc urządzenia - 1800 W
- powierzchnia chłodząca na głowicy - 6 cm2

Możliwość pracy na wysokiej częstotliwości i podwójny system chłodzenia zapewniają bezbolesność zabiegów. Brak sterownika pozwala wykorzystać pełną moc głowicy 600 W.

Spersonalizowane parametry, optymalna wielkość plamki
i kształt głowicy pozwalają na błyskawiczne przeprowadzenie zabiegu epilacji (np. plecy w 6 minut). Możliwość wykonania zabiegu na wszystkich fototypach, przez cały rok, także na skórze opalonej.

Certyfikacja CE: Bezpieczeństwo elektryczne, Kompatybilność elektromagnetyczna, Sztywność dielektryczna

 

 

producent: Alfaparf Group
www.apgtech.eu
dlaczego warto wybrać urządzenie EPILDREAM ONE? /kliknij, by zobaczyć więcej/ +
 • Dystrybutor w Polsce:

  Pol-Cosm Sp. z o.o. (Biuro Grupy Alfaparf w Polsce)

 • Certyfikacja CE:

  Bezpieczeństwo elektryczne, Kompatybilność elektromagnetyczna, Sztywność dielektryczna

 • Nagrody

  Laser Epildream One zdobył nagrodę główną w konkursie Inspiracje Roku 2016 Beauty Inspiration w kategorii urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało.

VERSUS™

Versus™ to połączenie bezpieczeństwa i skuteczności. Poprzez zastosowanie monochromatycznej skupionej wiązki światła ProLens® oraz płynnej regulacji czasu trwania impulsu, energia światła laserowego wnika precyzyjnie w głąb mieszka włosowego. Wykorzystanie fali o długości 808 nm oraz zastosowanie markowej diody, najskuteczniej usuwa owłosienie w sposób fototermiczny. Laser diodowy spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ceniących skuteczność oraz obawiających się bólu i efektów ubocznych. Zastosowany w laserze Versus™ II wyjątkowy system chłodzenia Cool Up® oraz system FTS® ułatwiają wykonywanie za-biegu osobom zaczynającym pracę
z urządzeniami laserowymi — laser sam dobiera bezpieczne parametry zabiegowe w zależności od wybranego fototypu skóry.

dystrybutor: Grupa Lesthezone
www.lesthezone.pl
dlaczego warto wybrać urządzenie Versus™? /kliknij, by zobaczyć więcej/ +

VERSUS III

Grupa Lesthezone ma zaszczyt zaprezentować Państwu laser diodowy Versus III ™ w nowej odsłonie .

Versus ™ III to wyjątkowe połączenie bezpieczeństwa oraz skuteczności .

Czy to możliwe ?  Energia światła laserowego w urządzeniu Versus™ III poprzez zastosowanie  monochromatycznej skupionej wiązki światła ProLens ® oraz płynnej regulacji czasu trwania impulsu wnika precyzyjnie w głąb mieszka włosowego; doprowadza tym samym do powstania wysokiej temperatury na poziomie nawet 60-65 ° C i denaturacji białka.

Laser  Versus™ III dzięki wykorzystaniu fali o długości 808 nm oraz zastosowaniu markowej  diody  , najskuteczniej usuwa w sposób fototermiczny owłosienie.  Taka długość fali najlepiej pochłaniana jest przez jeden z docelowych chromoforów czyli melaninę. Poprzez zmianę energii świetlnej w cieplną komórki macierzyste włosa znajdujące się w obrębie pochewki korzenia włosa ulegają podgrzaniu; dzięki temu procesowi uzyskujemy trwałą destrukcję mieszka włosowego.

Zabieg jest bezpieczny dla tkanek otaczających mieszek włosowy – nie dochodzi do oparzenia a klient od razu po zabiegu może wrócić do wykonywania codziennych zajęć.

W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety ale również mężczyźni korzystają z zabiegów depilacji laserowej - głównie ze względów estetycznych.

 Laser diodowy Versus™ III spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów  ceniących skuteczność – a także tych,  którzy obawiają się bólu oraz efektów ubocznych. Zastosowany w laserze Versus™ III wyjątkowy system chłodzenia Cool Up®  ( głowica zabiegowa schładzana jest do temperatury -4 ° C)  sprawia , że zabieg jest przyjemny i komfortowy a odczucia bólowe są zminimalizowane. Przejrzysty i ułatwiający dobór parametrów system FTS® (Fitzpatrick Typ System) wspomaga operatora w ustawianiu prawidłowych dawek światła.

Wielką zaletą urządzenia jest duża powierzchnia kryształu 13 x 13 mm dzięki czemu zabiegi są proste i szybkie do wykonania. Lekka i poręczna głowica znacznie ułatwia pracę operatorowi. Chłodzona głowica oraz płynna regulacja częstotliwości impulsu sprowadzają ewentualne intensywne odczucia klienta do minimum.

FTS® to idealny system dla osób zaczynających pracę z urządzeniami laserowymi – operator wybierając na monitorze odpowiedni fototyp pacjenta sprawia, że laser sam dobiera bezpieczne parametry zabiegowe.

Versus™ III oprócz płynnej regulacji mocy i czasu trwania impulsu posiada także możliwość zmiany częstotliwości od 1 do 10 Hz ,co pozwala na wykonanie szybkiego a zarazem skutecznego zabiegu depilacji laserowej; oszczędza czas i sprawia , że możemy obsłużyć większą ilość klientów w ciągu dnia.

Laser diodowy Versus™ III to przede wszystkim:

 • skuteczne zabiegi dzięki zastosowaniu skupionej wiązki  ProLens® 
 • redukcja odczuć bólowych dzięki niezawodnemu systemowi schładzania powierzchni skóry Cool Up®
 • bezpieczeństwo dzięki systemowy doboru parametrów do fototypu skóry  FTS®
 • szybkie zabiegi dzięki regulowanej częstotliwości wychodzenia impulsu laserowego

 Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wybierz najskuteczniejszą metodę depilacji laserowej.

 Laser diodowy Versus™ III to markowy sprzęt w przystępnej cenie – nie pozwól dłużej czekać swoim klientom.

 • Dystrybutor w Polsce:

   

  Grupa Lesthezone
  www.lesthezone.pl
  ul. ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 17; 41-500 CHORZÓW
  e-mail: hurt@lesthezone.pl
  501 509 569
  508 143 567
  tel/fax +48 32 2417 194

Zobacz jak wygląda zabieg przy użyciu urządzenia:

VECTUS™

Laser Vectus™ to nowoczesna technologia do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień w obrębie skóry. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności, bezpieczeństwie
i komforcie dla pacjenta. Jako jedyny laser na świecie wyposażony jest w czytnik SkinTel™, badający poziom aktywnej melaniny w skórze, dobierając spersonalizowane i optymalne parametry zabiegu. Użyte w głowicy rozwiązanie Advanced Contact Cooling, pozwala chłodzić skórę przed, w trakcie i po emisji światła lasera zapewniając ograniczoną odczuwalność ciepła, podnosząc tym samym komfort zabiegu. Optymalnie dobrana długość światła w laserze Vectus™ gwarantuje permanentne usuwanie owłosienia, również jasnego. Laser może być stosowany do każdego fototypu skóry. Laser Vectus™, stosując wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, jest najszybciej pracującym laserem w swojej kategorii. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać zabieg depilacji dużych obszarów w krótkim czasie. Laser Vectus™ posiada certyfikat FDA.

dlaczego warto wybrać urządzenie VECTUS™ ? /kliknij, by zobaczyć więcej/ +
_vectus-mg_0645
vectus_mg_0616
 • Dystrybutor w Polsce:

  ITP. SA

  ul. Domaniewska 37,

  02-672 Warszawa

Zobacz jak wygląda zabieg przy użyciu urządzenia:

XLASE PLUS

Laser Xlase Plus to najbardziej zaawansowany technologicznie laser do depilacji laserowej i zarazem najskuteczniejsze urządzenie do tego typu zabiegów dostępne obecnie na rynku.

Laser XLase Plus-najnowocześniejszy na świecie laser diodowy do trwałego i bezbolesnego usuwania owłosienia. Technologia opatentowana przez firmę Biotec Italia.

W porównaniu do innych technologii laserowych dostępnych na rynku, system diodowy Xlase Plus.zapewnia największą stabilność technologii diodowej, która jest wysoce wydajnym źródłem lasera, zapewniając stałe i skuteczne działanie nawet w najtrudniejszych warunkach klinicznych. W laserze zastosowana jest końcówka szafirowa, która aktywnie chłodzi skórę zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu. Taka technologia zapewnia szybkie usuwanie nawet najbardziej uporczywych włosów, także na dużych powierzchniach, takich jak plecy czy nogi.

dlaczego warto wybrać urządzenie XLASE PLUS? /kliknij, by zobaczyć więcej/ +

Przełomowa procedura MotionSpeed

Ta procedura zabiegowa to przełom w komforcie pacjenta, szybkości epilacji i nieporównywalnych wynikach klinicznych!
Skraca czas potrzebny na zabieg conajmniej o połowę, przeprowadzana jest chodną głowicą po skórze, co zapewnia najwyższy komfort pacjenta.
Łączy ona w sobie równocześnie silne chłodzenie z ciągłą emisją szybkich impulsów laserowych, doprowadzając do osiągnięcia odpowiedniej temperatury w miejscu docelowym – bez ryzyka uszkodzeń oraz znacznie bardziej bezboleśnie w stosunku do urządzeń IPL lub konkurencyjnych metod laserowych.
Technika ruchów ciągłych MotionSpeed umożliwia ciągła emisje energii na dużym obszarze, przy większym komforcie pacjenta, większej szybkości zabiegu i wyższej skuteczności epilacji.

 

_mg_4194Szafirowa końcówka z systemem chłodzenia kontaktowego pomaga chronić naskórek i utrzymuje niską temperaturę skóry w czasie zabiegu, podczas gdy jednolita wiązka światła laserowego umożliwia najbardziej efektywną koagulację mieszków włosowych, bez uszkodzenia okolicznych struktur skóry.
_mg_4201
 • Dystrybutor w Polsce:

  Biotec Lasers Polska

Zobacz jak wygląda zabieg przy użyciu urządzenia:

LASER DIODOWY COOLITE PRO

Coolite Pro to skuteczny sposób na jedwabiście gładką skórę. Laser Coolite Pro uznawany jest za najbardziej innowacyjne urządzenie na rynku. Dzięki zastosowaniu ultra nowoczesnej technologii światłowodów, które służą do transmisji energii świetlnej, można uzyskać niezwykle dużą skuteczność
w zabiegu trwałej fotoepilacji bez ryzyka powikłań.

Nowoczesny układ chłodzenia gwarantuje najwyższą wydajność i sprawia, że urządzenie może pracować nieprzerwanie. Zabiegi z Coolite Pro są szybkie i bezpieczne
a efekty epilacji włosów są widoczne już po pierwszych zabiegach.

Na hasło „Beauty Inspiration” 10% rabatu na urządzenie. Promocja trwa do 31.12.2016
producent: GSD - Global Skin Dermatologist

www.mimari.pl

www.mimari.com.pl

dlaczego warto wybrać urządzenie COOLITE PRO? /kliknij, by zobaczyć więcej/ +

Co znajduje się w zestawie?

W zestawie:
Urządzenie główne.
Okulary ochronne dla operatora.
Okulary ochronne dla klienta.
Instrukcja obsługi w języku polskim.
Certyfikat Europejski CE z dyrektywą medyczną dla produktu.
Transport do Klienta w dowolne miejsce na terenie Polski.
Profesjonalne szkolenie (ok 6 godz.) - zakończone certyfikatem dla dowolnej liczby osób + materiały szkoleniowe.
Gwarancja 2 lata, oraz urządzenie zastępcze w przypadku awarii urządzenia na czas naprawy - co daje brak przestoju pracy w gabinecie.
Tani / szybki serwis pogwarancyjny.

aaa

Parametry techniczne:

- Moc generatora lasera: 400 W
- Jedna głowica zabiegowa
- Długość fali: 810nm±5nm
- Moc urządzenia: 1500 W
- Długość impulsu w zakresie: 10ms~850ms
- Obszar działania: 12mm x 12mm
- Gęstość energii: 1-100 J/cm2
- Wyświetlacz: dotykowy i kolorowy LCD
- Chłodzenie: dotykowe- kryształ szafiru
- Wymiary: 500mm X 380mm X 350mm
- Waga: 22 kg
- Temp. chłodzenia: do -5C

 

 

mimari-lasery
cccc
 • Dystrybutor w Polsce:

  Hurtownia Mimari

  pl. Powstańców Śląskich 1/107

  53-329 Wrocław

Zobacz jak wygląda zabieg przy użyciu urządzenia:

MEDIOSTAR NEXT PRO

mediostar-next-proZ Mediostar Next Pro, dzięki zaawanso-wanej technologii, m.in. sześciu zróżnico-wanym głowicom zabiegowym, terapeuta przedstawia pacjentowi indywidualny program zabiegowy, który jest w 100% efektywny. Tworzy on zupełnie nowe standardy w dziedzinie epilacji na rynku światowym — posiada nowatorskie roz-wiązania, niedostępne w żadnym innym laserze diodowym, takie jak: bezbolesna epilacja przez cały rok na wszystkich fototypach skóry, niezależnie od karnacji i koloru włosów. Bezbolesna epilacja jest skuteczna również w przypadku jasnej skóry
i jasnych włosów.

producent: ASCLEPION GmbH
dystrybutor: NOVA GROUP
www.mediostar.info.pl

DELIGHTER

delighterNajnowszej generacji laser diodowy do usuwania owłosienia, wykorzystujący światło
o długości fali 808 nm. Przezna-czony dla wszystkich fototypów (I-VI), rów-nież dla skóry opalonej. Mocny (600 W) i szybki (częstotliwość 1-10 Hz, do 10 impulsów na sekundę). Zaawansowane oprogramowanie, nowoczesne zabezpie-czenia, innowacyjny system chłodzenia. Skuteczny i bezpieczny, prosty w obsłu-dze. Delighter gwarantuje krótkie, całkowicie bezbolesne
i komfortowe zabiegi.
producent: Panestetic
dystrybutor: Slandi
www.panestetic.pl

SOPRANO ICE PLATINUM

 

soprano-ice-platinum-1-kopiowanieSoprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810NM, Nd YAG 1064NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach
i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia. Technologia SHR sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Unikalna metoda ogrzewania skutecznie niszczy mieszki włosowe bez uszkadzania otaczającej tkanki, natomiast system ICETM Tech chłodzi powierzchnię skóry, zapewniając komfort podczas zabiegu.
producent: Alma Laser
dystrybutor: ITP
www.itpsa.pl

LASER SHR - SPHINX 2

 

sphinx„Sphinx" to jedno
z najbardziej nowoczesnych urządzeń do usuwania owłosienia na naszym rynku. Nowoczesna głowica SHR pozwala wykonać szybkie i skuteczne zabiegi epilacji, nawet w okresie letnim. Urządzenie korzysta z wyjątkowo wydajnej niemieckiej lampy xenonowej, która pozwala wykonać nawet 400 tys. strzałów. Jest to niezwykle istotne, ponieważ w praktyce oznacza kilkukrotnie niższe koszty eksploatacyjne niż w przypadku tradycyjnych technologii IPL. Najważniejsze atuty „Sphinxa" to: ciekawy design, dwie głowice zabiegowe, 5 stopniowy system chłodzenia kontaktowego, duży kolorowy wyświetlacz LCD
o przekątnej 10,4 cala oraz gotowe programy zabiegowe.

producent: Beauty Lasers Co.
dystrybutor: Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego
www.pczk.com.pl

LINSCAN

 

linscanLinScan to laser diodowy oferujący niezwykle szybkie (poniżej 10 min. w przypadku pleców) usuwanie włosów. Charakteryzujący się wysoką fiuencją (sięgającą aż do 100 J/cm2), co w efekcie daje niezwykłą skuteczność zabiegów. Dodatkową cechą tego urządzenia jest zintegrowane chłodzenie kontaktowe, dzięki któremu zabiegi są bezbolesne i bardzo komfortowe dla pacjenta. Programy terapii dostosowane są ściśle do pacjenta, a co za tym idzie — bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów jest niezwykle wysokie.

producent: GME German Medical Engineering GmbH
dystrybutor: BTL POLSKA
www.btlestetyka.pl

MAX DIODE LASER II

 

max-diode-laser-iiNajwyższej jakości laser diodowy, nagrodzony złotym medalem Międzyna-rodowych Targów Poznańskich w 2016 r. Inteligentne urządzenie, które po wyborze fototypu skóry przez operatora, sugeruje osobie wykonującej zabieg parametry, dzięki systemowi SAVE OPERATION. Jeśli jednak jest konieczność podwyższenia lub obniżenia parametrów, operator nie jest blokowany, ma możliwość wprowadzenia zmian, aby dostosować energię do indywidualnych potrzeb. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, laser jest bezpieczny nawet dla osób, które dopiero zaczynają pracę na urządzeniach laserowych — po przeszkoleniu przez szkoleniowca
i uzyskaniu certyfikatu.

producent: IMAGE GROUP
dystrybutor: IMAGE GROUP

www.imagecentrum.pl

LASER DIODE VENUS

 

laserdiodowyvenusW 100% niezawodny laser diodowy 808 nm. Łączy w sobie najlepsze cechy włoskiego designu oraz niemiecką solidność i precyzję. Dwukrotnie szybszy od innych urządzeń tego typu na rynku. Moc lasera pozwala na wyzwolenie 12 impulsów na sekundę, co przekłada się na efekty zabiegu i wygodę klienta. Głowica gwarantuje 10 mln. impulsów żywotności. Ponadto urządzenie wyposażone jest w specjalny system szybkiego chłodzenia głowicy, wykorzystujący moduł Peltiera, który uniemożliwia poparzenie skóry. Dodatkowym atutem lasera jest wbudowany wyświetlacz w głowicy, co ułatwia dokładną kontrolę ustawionych wartości.
producent: Wavemed SRL Italy
dystrybutor: Intersun
www.intersun.pl

EPILA RF

 

 

laserInnowacyjne połączenie dwóch technologii umożliwia trwałe usuwanie włosa z jeszcze większą precyzją. Urządzenie produkowane jest przez firmę Ilooda, koreańskiego lidera
w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty, między innymi medyczny certyfikat CE.
W odróżnieniu od systemów bazujących jedynie na energii lasera, Epilia jest kombinacją systemu energii światła lasera diodowego oraz energii prądu RF, dzięki czemu pozwala na bezpieczne i trwałe usuwanie każdego typu owłosienia, niezależnie od barwy i kondycji skóry. Jest to urządzenie sprawdzone, gwarantujące najwyższą efektywność i łączące ją z wysokim poziomem bezpieczeństwa.
producent: Ilooda
dystrybutor: IFA PRO
www.laseryilooda.pl