ZESTAWIENIE laserów frakcyjnych CO2

Rynek laserów frakcyjnych, choć wyspecjalizowany, jest bardzo konkurencyjny. Stąd też wybór najodpowiedniejszego rozwiązania na rynku nie należy do najłatwiejszych. Czym więc kierować się wybierając laser? Co zrobić, kiedy nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy parametry urządzenia są naprawdę zgodne z tym, co deklaruje producent? Zawsze warto kierować się wiarygodnością producenta. Warto też wiedzieć, jakie lasery sprzedają się najlepiej. O to też zapytaliśmy producentów i dystrybutorów. Odpowiedzi przedstawiamy w postaci prezentacji 11 najlepiej sprzedających się laserów CO2 w ofercie polskich producentów i dystrybutorów.

Przejdź od razu do wybranego urządzenia, kliknij w jego nazwę:

PIXEL CO2, FEMILIFT - GINEKOLOGIA

Dużej mocy platforma lasera CO, z innowacyjną emisją pikselową (stemplową) — jednoczesna emisja lasera w kilkadziesiąt punktów (mikrokolumn) ze stałą energią. Zapewnia równomierne rozłożenie wiązki lasera w każdym punkcie frakcyjnym, termiczne pobudzenie głębokich warstw skóry oraz skrócenie czasu rekonwalescencji.

Metoda stemplowa daje 10 razy większe doprowadzenie energii do skóry ze znacznym skróceniem czasu zabiegu w porównaniu do innych metod. Szeroki wachlarz skanerów, rolek, narzędzi chirurgicznych powoduje, że Pixel CO, ma zastosowanie w wielu specjalizacjach medycyny.

Kilka typów dostępnych głowic i skanerów pozwala na wykorzystanie lasera Pixel CO, w wielu aspektach dermatologicznych (od nieabalacyjnego liftingu skóry, po usunięcie znamion).

Pixel CO2, dzięki wielu akcesoriom i skanerom, pozwala ginekologowi na wykorzystanie urządzenia w zabiegach małoinwazyjnej chirurgii (w połączeniu z kolposkopem), w zabiegach z użyciem laparoskopu oraz ginekologii estetycznej (Femilift).

producent: Alma Lasers
dystrybutor w Polsce: ITP S.A.
www.itpsurgical.pl
dlaczego warto wybrać urządzenie PIXEL CO2, FEMILIFT - GINEKOLOGIA? /kliknij, by zobaczyć więcej/ +
 • DERMATOLOGIA

  Kilka typów dostępnych głowic i skanerów pozwala lekarzowi na wykorzystanie lasera Pixel CO2 w wielu aspektach dermatologicznych (od nieabalacyjnego liftingu skóry, po usunięcie znamion). Ramię lasera zagięte w 7 punktach zwiększa komfort pracy i pozwala na dotarcie do każdego obszaru ciała. Kolorowy monitor LCD oraz wgrane parametry startowe ułatwiają lekarzowi obsługę.

  Metoda pikseli zmniejsza ryzyko powstania hypopigmentacji, blizn, przebarwień pozapalnych, infekcji oraz trwałego rumienia.

  Innowacyjna metoda PaintBrush do delikatnego peelingu skóry bez okresu rekonwalescencji

 • OTOLARYNGOLOGIA

  Pixel CO2 ENT pozwala na wykonywanie minimalnie inwazyjnych operacji o wysokiej precyzji, odpowiedniej dla leczenia schorzeń w obszarach ucha, nosa i gardła, jak również w jamie ustnej. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów, głowic i skanerów dopasowanych do prawie każdego mikroskopu Pixel CO2 pozwala lekarzowi na dostosowanie odpowiedniej terapii w zależności od rodzaju schorzenia.

 • GINEKOLOGIA

  Pixel CO2 dzięki wielu akcesoriom i skanerom pozwala ginekologowi na wykorzystanie urządzenia w zabiegach małoinwazyjnej chirurgii (w połączeniu z kolposkopem), w zabiegach z użyciem laparoskopu oraz ginekologii estetycznej (Femilift).

  Wraz z połączeniem z TruSpot (opcjonalnie ze skanerem LiteScan) laser umożliwia wykonywanie zabiegów w obszarze sromu, pochwy, szyjki macicy. Połączenie z laparoskopem (Laparoscope Couplers) daje możliwość lekarzowi na wykonywanie precyzyjnych operacji z jamie macicy.

 • FILM WIDEO PREZENTUJĄCY URZĄDZENIE

 • LISTA OBIEKTÓW PRACUJĄCYCH NA TYM URZĄDZENIU

  KLINIKA MIRACKI
  Al. Komisji Edukacji Narodowej 54
  Warszawa
  tel: 221 030 030
  kom. 605 905 608
  www.klinikamiracki.pl

  MEDICUS
  Plac Strzelecki 24
  Wrocław
  tel.: +48 (71) 34 72 100
  www.medicus.com.pl

   

  CENTRUM MEDYCZNE MEDEVAC
  Kopernika 1/3
  Łódź
  tel. +48 668 793 039
  www.medevac.com.pl

  KLINIKA ZAKRZEWSCY
  Porcelanowa 23
  Katowice
  tel: +48 720 832 424
  www.klinikazakrzewscy.pl

   

  SERAFIN CLINIC
  Daszyńskiego 34
  Gliwice
  tel: +48 690 80 70 90
  www.serafinclinic.pl

  SUBLIMED
  Skwerowa 44
  Kraków
  tel: 12 35 22 800
  www.sublimed.pl

 • OPINIA SPECJALISTY PRACUJĄCEGO NA TYM URZĄDZENIU

  „Jako dermatolog często mierzę się z sytuacją, w której pacjent po zakończonym leczeniu szuka sposobu na przywrócenie dawnej estetyki skóry, mający wpływ na poprawę samopoczucia i pewności siebie. Właśnie dlatego ofertę Sublimed Kraków, postanowiliśmy poszerzyć o zabiegi laserem Alma Pixel CO2. Dzięki temu urządzeniu, walka z niedoskonałościami skóry nigdy nie była równie efektywna. W bezpieczny sposób umożliwia ono poprawę kondycji skóry, redukcję blizn, rozstępów czy innych niechcianych „pamiątek” po przebytych chorobach i zabiegach operacyjnych. Ta nowoczesna technologia pozwala także na przeprowadzanie zabiegów anti-aging, liftingujących, spłycających zmarszczki oraz poprawiających napięcie skóry, przy jednoczesnym ograniczeniu dolegliwości bólowych i okresu rekonwalescencji po zabiegu.”  Lek. Med. Kamila Białek-Galas, www.sublimed.pl

  „Już długi czas zastanawiałem się na wyborem odpowiedniego lasera ginekologicznego. Mój wybór padł na urządzenie FemiLift marki Alma Lasers, ze względu na niezwykłą szybkość działania, a przy tym wyjątkową precyzję jakiej do tej pory nie spotkałem w innych laserach. Firma Alma Lasers wprowadziła dedykowane osłonki na końcówki lasera, co dodatkowo zabezpiecza pacjentki przed nieprzyjemnym i bolesnym zaciąganiem śluzówki pochwy i warg mniejszych w trakcie leczenia. FemiLift gwarantuje mi wysoką skuteczność terapeutyczną, a moim pacjentkom wyjątkowy komfort zabiegu.” Dr Dawid Serafin, Specjalista ginekologii i położnictwa, www.serafinclinic.pl

 • INFORMACJE DODATKOWE

  Więcej informacji na temat dostępnych głowic zabiegowych znajdą Państwo na stronie: www.itpsurgical.pl/pixel-co2

  LASER FRAKCYJNY CO2 PERFECTUS™

   

  Perfectus™ II S.T.S to wielofunkcyjny laser frakcyjny CO2, o wyjątkowo wysokiej mocy wyjściowej. Cztery systemy zawarte w laserze umożliwiają wykonanie zarówno zabiegów usuwania znamion skórnych, głębokiego liftingu skóry, redukcji przebarwień, opracowania blizn i rozstępów oraz zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Regulowana moc do 40 W, sześć kształtów skanu oraz wyjątkowo długi czas trwania pojedynczego impulsu do 10 ms, umożliwiają operatorowi wykonywanie zarówno płytkich, jak i głębokich peelingów skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk, a także ciała. Niezawodność sprzętu potwierdzona jest 5 letnią gwarancją.

  producent: Grupa LestheZone®
  dystrybutor: Grupa LestheZone®
  www.lesthezone.pl

  DERMAFRAX

   

   

  Laser Frakcyjny CO2, DermaFraX posiada metalową tubę, efektywniejszą, niż tradycyjne szklane. Plamka zabiegowa 0,05 mm pozwala na precyzję podczas wykonywania zabiegów. Końcówki do cięcia pozwolą na szersze spektrum zabiegowe. System frakcjonowania za pomocą specjalnego algorytmu strzałów przyśpiesza okres rekonwalescencji. Laser nie frakcjonuje od lewej do prawej, tylko wypełnia sukcesywnie całą partię zabiegową. Dobór kształtu obszaru frakcjonowania pozwala na dotarcie do najtrudniej położonych miejsc zabiegowych. Możliwość wykonywania pożądanego przez klientki resurfaceingu twarzy.

  producent: Beauty Planet
  dystrybutor: Beauty Planet
  www.beauty-planet.pl

  SMARTXIDE2, MONALISA TOUCH

   

  SmartXide2 to wyjątkowa platforma, która łączy w sobie technologię lasera CO2, RF i diody laserowej 940 lub 980 nm, umożliwiając szerokie zastosowanie w wielu specjalizacjach medycyny, m.in. dermatologii, ginekologii, otolaryngologii i stomatologii. W dermatologii unikalna technologia łącząca frakcyjne działanie lasera CO, z jednoczesną emisją fali radiowej, pozwala na dotarcie do głębokich warstw skóry z minimalnym uszkodzeniem naskórka, a dzięki temu krótszym okresem rekonwalescencji. Szerokie zastosowanie znajduje w zabiegach małoinwazyjnej chirurgii ginekologicznej, poprzez możliwość połączenia urządzenia z kolposkopem i laparoskopem, a MonaLisa Touch w ginekologii estetycznej.

  producent: Deka
  dystrybutor: ITP SA
  www.itpsurgical.pl

  FINEXEL

   

   

  Finexel to nowoczesny laser ablacyjny CO2, którego wyjątkowe parametry pozwalają na głębszą penetrację w głąb skóry oraz skrócony okres gojenia. Może być stosowany w trybie chirurgicznym, a także w trybie frakcyjnym, do zabiegów medycyny estetycznej. Laser Finexel jest niezastąpionym narzędziem w zabiegach: fotoodmładzania i resurfacingu skóry, blizn potrądzikowych i przerostowych, poprawy jakości i gęstości skóry, redukcji zmarszczek, a także w zabiegach z zakresu dermatochirurgii, takich jak: ablacja pieprzyków, brodawek, włókniaków, plam starczych, syringomy.

  producent: SNJ
  dystrybutor: Nova Group
  www.novagroup.pl

  REFINE CO2

   

  REFINE to ablacyjny laser frakcyjny CO2, wykorzystywany do walki ze starzeniem się skóry, bliznami, rozstępami, znamionami oraz przebarwieniami. Urządzenie charakteryzuje się metalową tubą frakcyjną, która jest najmocniejszą ze wszystkich dostępnych, co gwarantuje długą żywotność urządzenia. Dodatkowo tryb szybkiej pracy pozwala na dokładne opracowanie całej twarzy w ciągu 15-20 minut. Możliwość wyboru różnych kształtów obszaru zabiegowego, zapewnia dużą precyzję oraz wygodę wykonania zabiegu. Jakość jego działania można bez wahania przyrównać do zabiegów chirurgicznych.

  producent: GSD
  dystrybutor: Mimari
  www.mimari.pl

  LASER CO2 FRAKCYJNY FIRE-XEL

   

  Laser Fire-Xel jest wysokiej klasy urządzeniem produkcji koreańskiej, wyposażonym w nowoczesny skaner z systemem analizy skóry, dzięki któremu możliwy jest pomiar nawilżenia tkanki. Promień lasera, rotowany przez głowicę skanującą, uszkadza naskórek, pozostawiając również obszary nieuszkodzonej tkanki. Pozwala to na skrócenie okresu naprawy tkankowej po kolumnowej waporyzacji (ablacji). Daje to widoczny efekt remodelowania blizn i odmłodzenia skóry. Zastosowanie napędów Galvano amerykańskiej firmy Cambridge Co. gwarantuje niezawodne użytkowanie lasera przez długi czas.

   

  producent: Bison Medical
  dystrybutor: BMed
  www.pczk.com.pl

  BEAUTYSCAN™

   

   

   

  Wysokiej klasy system laserowy do wykonywania frakcyjnych, nieablacyjnych uszkodzeń skóry. Wykorzystuje najnowocześniejszą technologię laserową Er:Glass o długości fali 1550 nm, aby uzyskać najlepszy rezultat w nieinwazyjnej terapii blizn, rozstępów i zmarszczek. BeautyScan™  transmituje do skóry energię laserową o długości fali 1550 nm, tworząc w niej tysiące mikrotermalnych stref koagulacji. Mata strefa koagulacji o przekroju rzędu 0,1 mm (100 um) jest możliwa do osiągnięcia dzięki głowicy laserowej typu światłowodowego Fiber laser. Powstałe zjawisko pobudza proces regeneracji i neokolagenezy, czyli tworzenia się nowych włókien kolagenowych. Wiązka lasera przenika 1,5 mm w głąb skóry.

  producent: Gigaa Laser
  dystrybutor: Cosmed24
  www.cosmed24.pl

  CICU F

   

  Laser dostępny ze skanerem dermatologicznym, głowicą chirurgiczną oraz automatyczną głowicą ginekologiczną. Wyróżnia się stabilną mocą oraz równomierną jakością wiązki lasera, która emitowana przez urządzenie, dociera do skóry właściwej, powodując silną regenerację, znakomicie poprawiając jej elastyczność, likwidując przebarwienia i blizny. Płynna regulacja mocy, zmiana kształtu plamki, jej rozmiaru i zagęszczenie MTZ sprawiają, że zabiegi można idealnie dobrać do potrzeb każdego pacjenta. Najnowocześniejsza technologia frakcyjna pozwala na wykonanie bardzo intensywnych zabiegów przy zminimalizowaniu odczuć bólowych. Strefy termicznych mikrouszkodzeń są rozkładane równomiernie na skanowanej powierzchni, przez co nie dochodzi do niebezpiecznego przegrzewania tkanek. Frakcjonowanie CO2 poprzez efekt termiczny pobudza struktury kolagenowe, a etap odparowania naskórka pozwala na usuwanie przebarwień, wszelkich nierówności skóry oraz blizn i znamion.

  producent: GTG Wellness
  dystrybutor: Esthetic Medical Innovation
  www.estheticmedical.pl

  LASER FRAKCYJNY PENTAGON GRAND

  W porównaniu z tradycyjnymi laserami CO2 frakcjonowanie ablacyjne laserami Pentagon Grand pozwala osiągnąć dużą głębokość penetracji w skórze, dając efektywne procedury zabiegowe. W trakcie wykonywania zabiegu uzyskujemy tysiące mikroskopijnych uszkodzeń tkanki, natomiast pozostałe obszary pozostają nienaruszone i to właśnie one przyspieszają odnowę zniszczonych stref skóry. Dzięki temu okres rekonwalescencji jest zredukowany do minimum przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej efektywności terapii.

  producent: DAEJU Meditech Engineering
  dystrybutor: BTL Polska
  www.btlestetyka.pl 

  FRAX CO2

   

  Laser frakcyjny FRAX CO2 pozwala na najskuteczniejsze wykonywanie zabiegów. Emitowana wiązka dociera do skóry właściwej, dzięki czemu uruchamiane są silne procesy regeneracji, likwidując przebarwienia i blizny, a także poprawiając elastyczność skóry. Światło lasera wytwarza strumień impulsów o niewielkiej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze dzięki głowicy skanującej. Laser nie naświetla w sposób jednorodny powierzchni skóry, ale wytwarza „dziurki" tysiącami mikroskopijnych „igieł". Najnowsze systemy zainstalowane w laserze frakcyjnym FRAX CO2 powodują, że okres rekonwalescencji po zabiegu skrócił się do niezbędnego minimum.

  producent: Image Group
  dystrybutor: Image Group
  www.imagecentrum.pl