ZESTAWIENIE 8 najlepszych urządzeń typu PLAZMA

Plazma medyczna - skuteczność, niewielkie gabaryty, szerokie możliwości zastosowania i stosunkowo niska cena. To cechy, które zaważyły na popularności tego urządzenia. Prześwietlamy ofertę rynku w tym segmencie. Poprosiliśmy producentów i dystrybutorów o zaprezentowanie najlepszej plazmy z ich oferty. Oto wyniki.

Przejdź od razu do wybranego urządzenia, kliknij w jego nazwę:

ELISÉ LASER PLASMA

Jedyna na świecie plazma wykorzystująca dwa systemy plazmy. Dzięki tej technologii mamy gwarancję nie tylko skuteczności zabiegu, ale również jego bezpieczeństwa.

Co więcej urządzenie wyposażone jest w głowice laserową, która przyspiesza gojenie się skóry po zabiegu nawet o 50%!

producent: Unique Technologie
dystrybutor w Polsce: Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego
http://pczk.com.pl/karboksyterapia-unique-technologie-julie.html
dlaczego warto wybrać urządzenie ELISÉ LASER PLASMA? /kliknij, by zobaczyć więcej/ +
 • Więcej infomacji

  Elisé Plasma – innowacyjne połączenie technologii plazmy z laserowym systemem leczenia ran (BioHealing+®).
  Interesujesz się technologią plazmy, ale obawiasz się inwazyjności zabiegu i długiego czasu rekonwalescencji? Odpowiedzią na Twoje obawy jest plazma Elisé , wyposażona w inteligentny system zabiegowy oraz w specjalistyczną głowicę laserową BioHealing+®. Wykorzystanie tych technologii pozwoli Ci przeprowadzić bezpieczny i skuteczny zabieg, z czasem rekonwalescencji skróconym nawet o połowę!

   

  Poznaj najbardziej zaawansowane technologicznie systemy Elisé:
  LFP™ jest to niskiej częstotliwości plazma bezkontaktowa. Technika ta wykorzystuje wyładowania prądu wysokiego napięcia, tworząc efekt wąskiego strumienia iskry (fulguracja). Powstała wiązka pomiędzy czubkiem głowicy a skórą wytwarza punktowe ciepło, które pozwala na precyzyjne usuwanie różnego rodzaju patologicznych zmian, bez konieczności uszkadzania zdrowej tkanki. Efektem fulguracji jest odparowanie naskórka, co wpływa na wygładzenie skóry, redukcję wiotkości i wypłycenie sieci zmarszczek.

   

  Plazma LFP™ w stosunku do plazmy HFP™ posiada znacznie większe parametry pracy, które umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów takich stref zabiegowych jak okolice czoła czy ust.

  HFP™ jest to wysokiej częstotliwości plazma kontaktowa. Zabieg wykonywany przy pomocy plazmy HFP™ pozwala na przywrócenie naturalnego potencjału komórkowego. W miarę upływu lat potencjał ten ulega zaburzeniu w wyniku nierównomiernego rozłożenia ładunków (zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych) błon komórkowych. Dzięki zastosowaniu plazmy HFP™ wraca on do swojego pierwotnego stanu, w rezultacie czego otrzymujemy efekt liftingu miejsca zabiegowego. Odpowiednio dobrane parametry zabiegowe umożliwiają opracowanie tak delikatnych stref jak górna powieka i okolica oka.

  Bio Healing Laser Therapy to jedyny na rynku system laserowy wspomagający gojenie się ran po zabiegu plazmą. Głowica Bio Healing zaopatrzona jest w niskoenergetyczny laser emitujący światło o długości fali 670 nm. Gęstość energii i moc lasera zostały dobrane na podstawie niezależnych badań klinicznych. Dzięki wiedzy opartej na rzetelnych badaniach, mamy gwarancję optymalizacji czasu gojenia się skóry przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta.
  Wykorzystanie głowicy BioHealing+ pozwoli Ci skrócić czas rekonwalescencji pacjenta nawet o połowę!

  Inteligentny system zabiegowy S&INT™ poprowadzi Cię przez cały proces zabiegu – od momentu wybrania problemu, przez miejsce jego występowania, aż do instrukcji  związanej z wykorzystaniem BioHealing+.
  Intuicyjny panel zabiegowy wskaże Ci odpowiednie parametry pracy, miejsca podania impulsu plazmy, czy najważniejsze wskazówki dotyczące wykonywania zabiegu.

   

  PLASMA IQ

  Proste i bezpieczne urządzenie wykorzystujące mikrowiązki plazmy w zabiegach bezinwazyjnego liftingu powiek, usuwania drobnych zmarszczek i innych miejscowych zmian skórnych. Dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu powstającemu pomiędzy końcówką urządzenia a skórą pacjenta, generowane są mikrowiązki plazmy, które w kontrolowany sposób doprowadzają do sublimacji naskórka i obkurczania skóry.
  Urządzenie pozwala uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu. Nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności. Zabieg wykonywany jest punktowo, więc precyzyjnie oddziałuje tylko w miejscu zetknięcia końcówki zabiegowej ze skórą, nie naruszając otaczających tkanek.

  producent: ITP S.A
  www.itpsa.pl
  dlaczego warto wybrać urządzenie PLASMA IQ? /kliknij, by zobaczyć więcej/ +
  • Lista obiektów pracujących na tym urządzeniu

   ZOBACZ>>>

  • Film wideo prezentujący urządzenie

  PLASMA PEN LIFTING

  Urządzenie Plasma Pen to wysokiej jakości, kompaktowy generator plazmy przeznaczony do użytku kosmetologicznego. Zasada działania polega wytwarzaniu przez urządzenie plazmy
  (zjonizowanej materii w stanie skupienia zbliżonym do gazu). Łuk elektryczny wywołuje efekt zwiększenia temperatury i odparowania niepożądanych zmian. Aparat został wyposażony w sterylne, jednorazowe igły zabiegowe mające zdecydowany wpływ na bezpieczeństwo zabiegu.

   

  Zastosowanie:
  - bleferoplastyka,
  - redukcja zmarszczek wokół ust oraz w obrębie twarzy, szyi i dekoltu,
  - zmniejszenie przebarwień, blizn i rozstępów.
  - usuwanie włókniaków, brodawek, kurzajek.

  producent: VENUS-BEAUTY.PL
  dystrybutor: VENUS-BEAUTY.PL
  www.venus-beauty.pl

  LUMIDERM PLASMA

   

  Innowacyjna technologia, która wykorzystuje technologię plazmy azotowej. Innowacyjność urządzenia polega na jego oprogramowaniu - aby ułatwić pracę posiada gotowe programy: blefaroplastyka, zmarszczki, znamiona oraz tryb manualny. Urządzenie wykorzystuje zjawiska sublimacji i waporyzacji, dzięki czemu obszar poddawany zabiegowi bardzo szybko się regeneruje i goi bez ryzyka zbędnych powikłań. Wskazania do zastosowania
  Lumiderm Plasma to wszelkie formy utraty jędrności skóry. Urządzenie w całości zostało zaprojektowane i wykonane w Polsce i posiada 24-miesięczną gwarancję.

  producent: Mezopharma
  dystrybutor: Mezoderm
  www.mezoderm.pl

  PLAZMAFRAX

   

  PlazmaFrax™ Strong to profesjonalny sprzęt do niechirurgicznego liftingu powiek. Uzyskiwane są także spektakularne efekty terapeutyczne w zabiegach liftingujących skórę twarzy oraz usuwaniu zmian skórnych. Aż 5-stopniowa regulacja mocy pozwala na
  dostosowanie parametrów do obszaru zabiegowego. Wbudowany akumulator umożliwia ciągłą pracę 5 godzin. PlazmaFrax™ Strong posiada dwa typy końcówek, umożliwiające dostosowanie się do konkretnego przypadku klinicznego.

  producent: Grupa LestheZone®
  dystrybutor: Grupa LestheZone®
  www.lesthezone.pl

  PLASMA BT

   

  Innowacyjne urządzenie do nieinwazyjnego liftingu powiek, dedykowane wszystkim, którzy chcą szybko, skutecznie i bezpiecznie pozbyć się problemu opadających powiek. Bazuje ono na przełomowej, opatentowanej technologii "F-DBD", tworząc przyjazną dla pacjenta plazmę, którą wykorzystuje się w liftingu powiek górnych i dolnych, jak również w zabiegach: redukcji zmarszczek, blizn, usuwaniu brodawek, włókniaków, plam starczych, leczeniu zapaleń skóry oraz przy gojeniu ran. Jej wyróżnikiem jest bardzo precyzyjny i delikatny strumień plazmowy. Efekt już od pierwszego zabiegu!

  producent: SEOULINMEDICARE
  dystrybutor: Nova Group
  www.novagroup.pl

  INTRAJECT

   

   

   

   

  Urządzenie IntraJect jest oparte na technologii plazmy azotowej, wyposażone zostało w dodatkowe moduły: peeling kawitacyjny i sonoforezę wysokiej mocy, radiofrekwencję igłową z elektroporacją oraz falę radiową z mezoterapią bezigłową. Energia plazmowa, to zwiększenie rezultatu poszczególnych opcji terapeutycznych, szczególnie w miejscach wymagających całkowitej odnowy i spektakularnego wypełnienia, jak zmarszczki, bruzdy, blizny czy przebarwienia, Dotyczy to także przeprowadzenia zabiegu blefaroplastyki powiek.
  Peeling kawitacyjny wraz z sonoforezą to technologia przystosowana również do leczenia skóry głowy.

  producent: Biotec Italia
  dystrybutor: Biotec Laser Polska
  www.biotecpolska.pl

  PLASMA LIFT

  Nowoczesne, koreańskie urządzenie PLASMA LIFT do niechirurgicznej korekcji opadających powiek i redukcji zmarszczek. Wytwarza iskrę plazmy wykorzystując bezpieczne źródło energii o częstotliwości fal radiowych. Efekty zabiegu widoczne są już w czasie jego wykonywania. Dzięki urządzeniu można zlikwidować nadmiar skóry opadających powiek nawet o 30%. Plasma Lift znajduje również zastosowanie w redukcji zmarszczek w okolicy oczu, zmarszczek przyusznych, zmarszczek palacza, oraz zmarszczek na dekolcie. Urządzenie wyposażone jest w dwie mosiężne końcówki zabiegowe o różnej średnicy igły. Przy zakupie sprzętu nasza firma gwarantuje bezpłatną dostawę na terenie Polski oraz profesjonalne
  szkolenie z obsługi urządzenia.

  producent: PRONEXX
  dystrybutor: COSMED24 Jarosław Łukasik
  www.cosmed24.pl