18. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda

Uroda 20156 tysięcy osób z Polski i zagranicy, m.in. Rosji i Wielkiej Brytanii odwiedziło w ciągu dwóch dni 18. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda 2015 (3-4 października 2015). Swoją ofertę handlową zaprezentowało 270 wiodących na rynku firm i marek. W ocenie wystawców i gości impreza była udana. 

 

 

Tak jak zmienia się i ewoluuje rynek kosmetyczny, tak rozwijają się Targi Uroda. Tu mają miejsce premiery nowych produktów, tu prezentowane są innowacyjne usługi. Co nowego tym razem? Podologia! I to razy dwa, bowiem targom towarzyszyły pierwsze w Ogólnopolskie Mistrzostwa Podologii (zwyciężyła Monika Anhalt z Centrum Dermatologiczno-Alergologicznego Derm-Al z Sopotu) oraz Kongres Podologiczny, w którym wzięła udział rekordowa liczba uczestników (aż 130!).

Po raz pierwszy odbyły się też Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa w Manicure Hybrydowym. Zadaniem uczestników było wykonanie French Manicure na naturalnej płytce paznokcia, żelem hybrydowym. W Mistrzostwach wzięło udział 15 stylistek paznokci, a najlepszą z nich okazała się Marta Szymańska.
Zmiany wprowadzone zostały także w regulaminie Mistrzostwach Nail Art Poland .
Targom Uroda towarzyszyły liczne kongresy, seminaria, pokazy, certyfikowane szkolenia i warsztaty. Niekiedy zajęcia edukacyjne prowadzili uznani w branży mistrzowie oraz światowej sławy stylistki.
Niemałą widownię zgromadził niedzielny Dzień Fryzjera. Trudno się dziwić, bo to niezwykle widowiskowe pokazy fryzjerskich trendów w wykonaniu stylistów znanych marek: Montibello w kolekcji Cube oraz Kemon w kolekcji Modern Street.

7
6
Uroda 2015
4
3
Uroda 2015
Uroda 2015

Dwie targowe sceny pokazowe non stop tętniły życiem. To tu odbyło się 11 konkursów i mistrzostw w makijażu i wizażu, fryzjerskich, zdobienia i pielęgnacji paznokci: 9. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN, 51. Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego, Gdańsk Hair Cup 2015 – Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski BAŚNIE ANDERSENA, 5. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji NEON BEAUTY, 16. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej KOBIETA W KAPELUSZU, Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Permanentnego BB PÓŁNOC, 18. Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci NAIL ART POLAND i INTERNATIONAL NAIL ART CHAMPIOSHIPS ŚWIAT BAJEK, 12. Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa PINK&WHITE, Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa w Manicure Hybrydowym, Ogólnopolskie Mistrzostwa w Podologii, Konkurs MERCURIUS GEDANENSIS na najlepszy produkt Targów URODA 2015 oraz rozstrzygnięcie plebiscytu organizowanego przez Dziennik Bałtycki – Mistrzowie URODY.

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube