29. KONGRES LNE & spa – inspirujący początek sezonu

lne350W dniach 5-6 kwietnia w krakowskim NCK odbyła się 29. edycja Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE & spa. Profesjonaliści z branży beauty kolejny raz docenili kongres, biorąc udział zarówno w części merytorycznej, jak i targowej.

Wśród wykładowców pojawili się wybitni eksperci – m.in. prof. Marcin Molski, dr Artur Markowski, prof. dr hab. Radosław Śpiewak, Zbigniew Królicki, Sergey Shchurevich i Elodie Vialle.

Równolegle z główną sesją kongresową w ramach imprezy odbywały się towarzyszące konferencje – Sympozjum Podologiczne, spotkania w Atelier, Forum Manicure-Pedicure i premierowe prezentacje zabiegów.  W części targowej udział wzięło ponad 100 wystawców reprezentujących najlepsze firmy kosmetyki profesjonalnej. Zakupowe szaleństwo trwało przez dwa dni, a na odwiedzających stoiska czekały specjalne oferty przygotowane w ramach kongresowego weekendu promocji.

UWAGA! Wielki jubileusz – już 8-9 listopada w nowoczesnym centrum konferencyjno-wystawienniczym ICE Kraków odbędzie się 30. Kongres LNE & spa!

www.lne.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube