30 lat firmy MROTEX

Jubileusz trzydziestolecia firma Mrotex świętowała 20 października w Zamku Topacz k. Wrocławia. Na uroczystość przybyło ponad 100 gości, najdłużej związanych z firmą klientów, partnerów i pracowników firmy.

Spotkanie rozpoczęła konferencja. Jej głównym tematem była technologia Icoone oraz Icoone laser. Odbył się też panel dyskusyjny z twórcą technologii Gianfranco Tudico. Spotkanie było też okazją do przedpremierowego zaprezentowania lasera do epilacji Epila Laser.

Wieczorna część spotkania upłynęła w atmosferze radosnego świętowania. Atrakcji nie brakowało. Znalazły się wśród nich między innymi: pokazy samby, taniec z ledami, taniec kosmiczny i pokaz akrobatyczny.

Firma Mrotex rozpoczęła działalność w X 1988 roku. Znana jest na rynku światowym z produkcji profesjonalnych kostiumów do masażu podciśnieniowego. Posiada sieć dystrybucji i klientów w ponad 50 krajach. W Polsce jest wyłącznym dystrybutorem kilku technologii i firm włoskich , francuskich, amerykańskich i brytyjskich m.in. technologii Icoone Laser, Algeness, Imoove, REM.

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube