4 najpopularniejsze artykuły w styczniu

Bardzo lubimy robić tego typu podsumowania. Dużo to mówi nam o tym, co najchętniej czytacie. W podsumowaniu stycznia znalazł się felieton i wywiad – wiemy, że bardzo lubicie te formy i dlatego robimy je coraz częściej. Kolejne dwa najpopularniejsze artykuły są typowo branżowe.
1. Skuteczna motywacja pracowników.

Ten temat od jakiegoś czasu nie chodzi z ust managerów i właścicieli salonów beauty. Jak motywować pracownika, aby chciał pracować? Okazuje się, że wynagrodzenie nie jest najważniejsze. Agnieszka Robakiewicz, manager salonu Ce-Ce Beauty Clinic zdradziła nam kilka swoich metod.

CZYTAM ARTYKUŁ>>>

2. Kto może zarabiać na makijażu permanentnym.

Makijaż permanentny stał się bardzo popularny, a ze względu na wygodę jaką niesie, coraz więcej Pań się na niego decyduje. Jak jednak zorganizować to dobrze biznesowo? Zapytaliśmy o to Żanetę Stanisławską, właścicielkę sieci Broadway Beauty.

CZYTAM ARTYKUŁ>>>

 


3. Cellulit – jak diagnozować, czego unikać, jak łączyć zabiegi.

Cellulit był, jest i będzie zmorą większości kobiet. Jak wybrać najlepszą terapię i masaże, aby klientki były zadowolone? Tomasz Tomasik, którego artykuły uwielbiacie (jego artykuły zawsze znajdują się w TOP miesiąca!), napisał obszerny materiał w tym temacie. Jego wiedza jest imponująca, bo sam jest fizjoterapeutą, masażystą i szkoleniowcem.

CZYTAM ARTYKUŁ>>>

4. Najnowsze trendy modelowania brwi.

Jeden z najchętniej wyszukiwanych artykułów od jakiegoś czasu. Nic dziwnego, brwi podkreślają oprawę oczu i wyglądu twarzy.

CZYTAM ARTYKUŁ>>>
Dziękujemy, że tak chętnie czytacie nasze materiały i zawsze zapraszamy po dawkę wiedzy i inspiracji.

Facebook

YouTube