50-lecie marki SKEYNDOR


konferencja2

14-16 października w hotelu Czarny Groń, klienci i media świętowali 50-lecie marki Skeyndor. Z tej okazji odbyły się: konferencja prasowa, premiera nowej luksusowej linii Timless Prodigy, pokaz nowego zabiegu oraz uroczysta Złota Gala Skeyndor, na której zostali wyróżnieni i nagrodzeni klienci marki.

 

 

 

 

 

Spotkanie uświetnili swoją obecnością: Gordi Morcillo – współwłaściciel marki Skeyndor, który przedstawił bogatą historię marki oraz Margaret Beales, międzynardowy trener Skeydnor, która zaprezentowała nową luksusową linię, stworzoną specjalnie z okazji 50-lecia marki.

– Rok 2016 jest dla nas wyjątkowy, bowiem właśnie w tym roku świętujemy 50-lecie marki Skeyndor, która za sprawą Nova Group dostępna jest również w Polsce. Skeyndor może dziś poszczycić się mocną pozycją i gronem zaufanych klientów. Jej rozwój i systematycznie wprowadzane innowacje w kosmetyce profesjonalnej stały się impulsem do rozwoju wielu osób ale również firm – gabinetów, ośrodków spa i hoteli, które pracują na marce Skeyndor. Dlatego też 50-lecie marki chcemy świętować wspólnie z klientami i przyjaciółmi marki – mówi  Andrzej Chmielewski, CEO NOVA GROUP.

konferencja

Marka Skeyndor, z okazji 50-lecia istnienia wprowadziła na rynek nową luksusową linię kosmetyków anti–aging – Timeless Prodigy. Innowacyjność linii polega na zastosowaniu trzech strategii odmładzania skóry równocześnie. Spektakularne efekty – w postaci widocznie odmłodzonej i zregenerowanej skóry – możliwe są dzięki pobudzeniu genów młodości.

W skład linii Timless Prodigy wchodzą: zabieg profesjonalny, wykonywany w gabinetach oraz krem i serum do pielęgnacji domowej.

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube