8. Targi BEAUTY FORUM & SPA

W ostatni weekend września (23-24.09) Centrum Targowo-Kongresowe już po raz ósmy zapełni się wystawcami prezentującymi nowinki ze świata szeroko rozumianej kosmetyki oraz spa. W programie targów ambitny plan kongresowy oraz wymagające i widowiskowe konkurencje mistrzowskie. W tym roku po raz pierwszy od trzech lat targi BEAUTY FORUM & SPA oraz targi fryzjerskie Hair Forum Poland odbędą się w innych terminach.

 

Kosmetyka, koncepcje spa, medycyna estetyczna, makijaż, stylizacja paznokci i wiele, wiele więcej… Targi BEAUTY FORUM & SPA to całe portfolio szeroko rozumianej branży kosmetycznej. Bogata oferta wystawców, prezentacje na scenie Meeting Point, seminaria o różnorodnej tematyce oraz mistrzostwa — wszystko, co niezbędne do pracy i rozwoju profesjonaliście z branży beauty.

Wychodząc narzeciw potrzebom branży, organizatorzy przygotowali ambitny program merytorycznych wykładów i firmowych prezentacji, odbywających się na scenie kongresowej zlokalizowanej na hali wystawienniczej. Udział w kongresie będzie dostępny dla wszystkich zwiedzających posiadających bilet wstępu na targi.

Zainteresowanym kosmetyką zaawansowaną organizatorzy polecają sceny BEAUTY FORUM ELITE. To tu będzie można znaleźć tematyczne perełki i najlepszych wykładowców. Tradycyjnie też profesjonaliści będą mogli spróbować swoich sił w wybranej konkurencji mistrzowskiej!

23.09.2017  Polskie Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black &White
24.09.2017  Facepainting Trophy
23.09.2017  Polskie Mistrzostwa Przedłużania Rzęs

www.beauty-fairs.com.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube