9. Targi BEAUTY FORUM & SPA – Świat urody w zbliżeniu

W przedostatni weekend września uwaga wszystkich profesjonalistów branży kosmetycznej była skupiona na warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa i imprezie, która od lat nie ma sobie równych. W dniach 22-23 września br. odbyła się tutaj 9. edycja targów BEAUTY FORUM & SPA. Na 10 tysiącach metrów kwadratowych znakomici wystawcy zaprezentowali najnowsze produkty, urządzenia i fascynujące trendy w pielęgnacji oraz koloryzacji. Blisko 12 tysięcy odwiedzających wzięło udział w tym wydarzeniu.

Targi BEAUTY FORUM & SPA pokazują świat urody w zbliżeniu. Najświeższe trendy, innowacyjne produkty, ciekawe i intratne kontakty biznesowe, specjalistyczna wiedza z pierwszej ręki, inspirujące dyskusje z doświadczonymi nauczycielami – to wszystko mieli okazję zobaczyć i przeżyć odwiedzający. Dodatkowe emocje towarzyszyły uczestnikom tegorocznych mistrzostw i konkursów.

 

WIEDZA DO WYBORU

Sprawdziła się formuła tematyczna Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego, który cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. 30 seminariów zostało przejrzyście podzielonych na 6 kategorii, co ułatwiło wybór tematów. Coraz częściej uczestnicy szukają specjalistycznej wiedzy z wybranego obszaru kosmetyki. BEAUTY FORUM & SPA to im ułatwia. Uczestnicy bardzo wysoko ocenili poziom merytoryczny seminariów i możliwość spotkania najlepszych prelegentów w branży.

 

TARGI W LICZBACH

– 10 400 m2 powierzchni wystawienniczej

– 236 wystawców reprezentujących ponad 880 firm i marek

– blisko 12 tysięcy profesjonalistów

– ponad 25 godzin prezentacji non stop na dwóch scenach MEETING POINT i NAIL SHOW

– 4 emocjonujące konkursy dla uczniów i profesjonalistów

 

JUŻ NIE TYLKO MEETING POINT

Otwarta dla każdego Scena Meeting Point w hali targowej wypełniała się na nowo publicznością przed każdą kolejną prezentacją firmową. Emocje i wzruszenie towarzyszyły uroczystym ceremoniom wręczenia nagród i wyróżnień w mistrzostwach oraz konkursach, rozgrywanych w tej edycji.

 

EMOCJONUJĄCE KONKURENCJE

O miano najlepszych walczyli liczni uczestnicy konkursów i mistrzostw, skierowanych zarówno do uczniów, jak i do profesjonalistów.

 

8. Mistrzostwa FacepaintingTrophy na temat: Power of ornaments

Laureaci: 1. miejsce: Marian Folga, 2. miejsce: Dominika Braty, 3. miejsce: Monika Nyżnyk, Nagroda publiczności: Kamila Szóstak

 

13. Konkurs Młodych Talentów o Puchar BLUE DIAMOND z tematem: Comic – Pop art make-up

Laureaci: 1. miejsce: Daria Dobrowolska, 2. Miejsce i Nagroda publiczności: Paulina Kamińska, 3. miejsce: Gabriela Hładio

 

8. Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego

Laureaci: 1. miejsce: Julia Maruniak, 2. miejsce: Lena Kurach, 3. miejsce: Kinga Kryńska

 

6. Polskie Mistrzostwa Przedłużania Rzęs na temat: Volume Lashes

Laureaci: 1. miejsce: Patrycja Kulbacka – Czygier, 2. miejsce: Aneta Klimowska, 3. miejsce: Klaudia Rusek

 

 

Nowość  – scena NAIL SHOW

Na terenie hali wystawienniczej pojawiła się także nowość – druga otwarta scena, poświęcona wyłącznie dłoniom i paznokciom, czyli NAIL SHOW. Miłośnicy stylizacji paznokci i pielęgnacji dłoni otrzymali olbrzymią dawkę wiedzy i inspiracji od najlepszych stylistów i szkoleniowców branży paznokciowej.

 

NOWA LOKALIZACJA 2019

Kolejna, bardzo udana edycja targów potwierdziła, że dynamicznie rozwijająca się część wystawiennicza i program edukacyjny zasługują na większą powierzchnię do prezentacji. Dlatego targi BEAUTY FORUM odbędą się już w nowej, bardziej przestronnej lokalizacji, w Centrum Targowo-Kongresowym GLOBAL EXPO w Warszawie na ul. Modlińskiej 6D. Przyszłoroczny termin to: 9-10.03.2019. O szczegółach poinformujemy wkrótce!

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube