Akademia Managera Spa & Beauty 2014 – sezon rozpoczęty!

algorytm825Za nami pierwsze, inauguracyjne spotkanie Akademii Managera Spa & Beauty 2014. 17 czerwca uczestnicy spotkali się w Instytucie Rozwoju Biznesu przy ul. Siennej w Warszawie, by wziąć udział w szkoleniu Marty Fiłoń, trenera biznesu spa&beauty – Algorytm Sprzedaży w salonie beauty & spa.

Managerowie i właściciele hotelowych spa, a także miejskich gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej spotkali się tym razem, by doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe. Dokładne, proste przepisy, gotowe do zastosowania w codziennej pracy z klientem to już znak firmowy szkoleń Akademii Managera Spa & Beauty. Także i tym razem uczestnicy otrzymali sporą dawkę wiedzy w przystępnej, łatwo przyswajalnej formie. W programie znalazły się m.in. takie zagadnienia, jak: potrzeby klienta, schematy działania, mowa ciała, błędy sprzedażowe, pozyskiwanie lojalnych klientów, obsługa klienta – formuła sukcesu.

Sporo wiedzy, ćwiczeń, przykłady z branży, jakie przytacza pani Marta, a wszystko to poparte niezwykłą energią i charyzmą – to wszystko sprawia, że szkolenie jest naprawdę wartościowe – tak „na gorąco” relacjonowała spotkanie jedna z uczestniczek.

W czasie przerw toczyły się również dyskusje kuluarowe, managerowie wymieniali się swoimi doświadczeniami biznesowymi i opiniami, a także odwiedzali stoisko partnera szkolenia – firmy Biogenetica, oferującej testy genetyczne, którą pomogą zadbać o ciało zgodnie z własnym DNA.

Kolejne spotkania Akademii Managera Spa & Beauty już jesienią: https://beautyinspiration.pl/akademia/

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube