Aksamitnie gładka, jędrna skóra bez podrażnień podczas zimowych dni – czy to możliwe?

winter350Zimą skóra narażona jest w szczególnym stopniu na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, mróz oraz wysuszające działanie powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach. Minusowa temperatura spowalnia pracę gruczołów łojowych, co staje się powodem utraty elastyczności przez skórę, gdyż lipidowy płaszcz ochronny robi się coraz cieńszy. W okresie zimowym skóra traci aż dwa razy więcej wody niż latem, dlatego też tak bardzo narażona jest na podrażnienia i wysuszenia.

Odpowiedzią i zarazem cudownym rozwiązaniem na zimowe S.O.S skóry jest zabieg Winter Magic Moments.

Bogactwo witamin zawartych w produktach Winter – m.in. witaminy  A,F,C,E –  będzie działać przeciwzapalnie, odżywczo, regenerująco, antyoksydacyjnie. winter_gruppe350NNKT oraz skwalen otulą zaś skórę, poprawiając jakość jej płaszcza hydrolipidowego, dzięki czemu cera nabierze wspaniałej elastyczności, sprężystości, nawilżenia oraz gładkości.

Winter Magic Moments ma niesamowity wpływ terapeutyczny nie tylko na skórę, lecz także na duszę. Uwodzicielski zapach zabiegu, rytuał Kryształowych Pałeczek wraz z masażem głowy i dłoni, masaż Alabastrowymi Dyskami porwie w cudowny świat relaksu i spełni nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania klienta.

Specjalnie dla salonów dostępny jest Display w promocyjnej cenie, zawierający produkty z Linii WinterWonderland.

Przekonaj się sama…

www.phyris.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube