Bażantowo Beauty & SPA w krainie Dr. Beltera

belter825W Katowickim Centrum Sportu Bażantowo stworzono miejsce dla wszystkich, którzy pragną przywrócić fizyczną i psychiczną równowagę swojemu organizmowi, chcą uwolnić się od codziennego stresu, zrelaksować, zadbać o urodę i zregenerować siły. Dlatego Bażantowo Beauty & SPA, bo o nim mowa, postawiło zaufać programowi profesjonalnej pielęgnacji Dr. Belter, od 35 lat zapewniającej gabinetom wyjątkowy komfort współpracy.

belter2600Spa to wyjątkowe miejsce, które już po przekroczeniu progu przez klienta, powinno uwodzić go swoją magią. Składają się na to komfortowe wnętrza, miła i profesjonalna obsługa, a także specjalna atmosfera miejsca. Dzięki spełnieniu tych warunków, Bażantowo Beauty & SPA stało się oazą spokoju relaksu, ale też profesjonalnej, precyzyjnej pielęgnacji. Każda wizyta rozpoczyna się tu bowiem konsultacją kosmetologiczną, mającą na celu zidentyfikowanie problemów skórnych i dobranie najwłaściwszego rozwiązania z bogatej palety pielęgnacyjnych programów ciała i twarzy.

Wyjątkowe zabiegi

Program różnorodnych zabiegów Dr. Belter na twarz i ciało dostosowany został do indywidualnych potrzeb klientów. Starannie dobrane receptury wzajemnie się uzupełniają i zapewniają precyzyjne rozwiązania dla poszczególnych typów skóry. Podstawą do osiągnięcia sukcesu w gabinecie beauty jest zapewnienie najlepszych możliwych efektów, co zapewniane jest dzięki globalnemu działaniu: na początku diagnoza potrzeb skóry klienta, następnie profesjonalna porada, zabieg w gabinecie i właściwie dobrana pielęgnacja domowa. Niektóre programy mogą być także uzupełniane działaniem urządzeń kosmetycznych lub odpowiednio dobranym masażem. Całości dopełnia przyjemna, relaksująca muzyka oraz kojące aromaty, co pozwala na osiągnięcie odpowiedniego nastroju.

belter3600Kosmetyki – i co dalej?

Bażantowo Beauty & SPA potrzebowało partnera, który nie tylko zapewni gabinetom wysokiej jakości kosmetyki, ale również dostarczy wsparcia z zakresu marketingu, promocji i szkoleń. Dr. Belter na bieżąco zaopatruje spa w niezbędne materiały, takie jak foldery z opisami kosmetyków, próbki produktów, gadżety, zaproszenia na zabiegi czy plakaty, roll-upy, a nawet wizytówki i menu zabiegowe. Firma dostarcza także niezbędnych treści na stronę internetową, facebooka i do newsletterów oraz aktywnie uczestniczy w planowaniu akcji promocyjnych. Wartością nie do przecenienia jest także wsparcie szkoleniowe dla personelu spa oraz recepcji – nie tylko produktowe, lecz także z zakresu sprzedaży czy obsługi klienta.

Salony pragnące zaoferować swoim klientom maksymalną dawkę wrażeń sensualnych i relaksacyjnych, nie tracąc przy tym wymiaru profesjonalnej pielęgnacji kosmetycznej i efektywności, mogą dołączyć do grona salonów współpracujących Dr. Beltera. Wystarczy skontaktować się z bezpośrednim dystrybutorem marki w Polsce i zapytać o ofertę. 35 lat doświadczenia mówi samo za siebie – a sprawdzone rozwiązania są zawsze skuteczne.

Sylwia Lachowicz

www.belter.pl

Zapytaj o ofertę współpracy dla gabinetów

Maciej Trochimowicz

ul. Panewnicka 40
40-730 Katowice

tel. (32) 252 7527
e-mail: biuro@belter.pl

Artykuł pochodzi ze Spa Inspirations 3/2014 – wydanie drukowane / e-wydanie

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube