BEAUTY EXPRESS – Nowatorska koncepcja trzypoziomowej redukcji zmarszczek ekspresyjnych

Według naukowców każdego dnia mięśnie twarzy kurczą się 15 000 razy.  Mrużenie oczu i każdy uśmiech z upływem czasu wespół z procesem zmniejszania elastyczności i obniżania jędrności skóry, powodują powstawanie zmarszczek mimicznych.

Mechanizm ten przebiega następująco: neuron przesyła impuls w postaci związku chemicznego do komórki mięśnia. Komórka odbiera go poprzez oddziaływanie związku chemicznego i receptora, i kurczy się, zgodnie z otrzymanym rozkazem. Powtarzające się skurcze mięśni mimicznych powodują „stres mechaniczny” włókien kolagenowych i elastynowych. Naprężenia przenoszone są również na fibroblasty (komórki skóry właściwej produkujące włókna podporowe kolagenu i elastyny). Te powtarzalne naprężenia powodują skurcz i zmiany fizjologiczne w fibroblastach, których następstwem jest powstanie i utrwalenie zmarszczki, zazwyczaj prostopadłej do kierunku skurczu mięśnia, który ją spowodował.

Celem nowatorskiego zbiegu Beauty Express, który powstał w wyniku pracy ekspertów z laboratorium badawczego marki Dermika Salon&Spa jest natychmiastowa poprawa wyglądu skór. Efekt ten osiągany jest dzięki  przeciwdziałaniu powstawaniu i niwelowaniu już istniejących zmarszczek ekspresyjnych metodą precyzyjnego blokowania tego procesu na trzech poziomach.

Zabieg Beauty Express polecany jest zwłaszcza przed tzw. wielkim wyjściem i zawsze wtedy, gdy zależy nam na spektakularnym wyglądzie skóry, nadaniu jej świeżości i młodzieńczego blasku.

Dzięki zastosowaniu najnowszych badań z dziedziny biomedycyny specjaliści Dermika Salon&Spa wykorzystali w zabiegu Beauty Express  ultraskuteczny system nośników Dronexpress, którego składniki trafiają do neuronów, aby zniwelować zmarszczki i znacząco wygładzić skórę. Składniki systemu Dronexpress działają z 70 proc. precyzją, redukując przewodnictwo na poziomie komórkowym.

We współpracy z neuroaktywnym kompleksem peptydowym Neurosmooth składniki te ograniczają powstawanie zmarszczek mimicznych na trzech etapach. Kompleks Neurosmooth Neuropeptyd blokuje komunikację między neuronami a komórkami mięśniowymi. Proces rozpoczyna się już w momencie generowania impulsu, poprzez moment jego przekazywania, aż do chwili jego odbioru przez mięśnie.

Zawarte w składnikach aktywnych Biopolimery o działaniu anty-pollution chronią skórę przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych. Zmniejszają widoczność zmarszczek i poprawiają napięcie skóry.

Zabieg znakomicie wygładza skórę dokładnie tam, gdzie jest to wskazane. Wyselekcjonowane składniki zapobiegają zarówno pojawianiu się nowych zmarszczek, jak i pogłębianiu się istniejących. Zastosowana w zabiegu technika masażu z elementami drenażu limfatycznego oraz ultraterapii punktowej wzmacnia efekty zabiegu, skutkując wyraźnym odmłodzeniem  wyglądu i naturalną świeżością skóry.

Idealnym uzupełnieniem efektów zabiegu Beauty Express są preparaty do pielęgnacji domowej, dzięki którym efekt młodzieńczej, gładkiej skóry utrzyma się znacznie dłużej są preparaty do pielęgnacji domowej Beauty Express.

www.dermikasalony.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube